Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
11-02-2016
Wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej
Wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej

Trwa, rozpoczęta w poniedziałek 8 lutego wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej w budynku przy ulicy J.J.Śniadeckich nr 18. Prace potrwają  do końca bieżącego tygodnia. Trzymamy kciuki za szcżęśliwy finał.


09-02-2016
Nowe "WLZ" na Głogowskiej
Nowe

W dniu dzisiejszym tj. w srodę 10 lutego w klatce budynku przy ul. Głogowskiej nr 115a rozpoczynają się prace związane z wymianą tzw. wewnętrznej linii zasilającej (WLZ), tj. linii elektrycznej służącej do przesyłu energii, zlokalizowanej pomiędzy przyłączem a rozdzielnicą główną w budynku. Wymienione zostaną tym samym wszystkie zasilające przewody elektryczne znajdujące się w w/w klatce schodowej.


09-02-2016
"Junkersom" mówimy do widzenia!

W przyszłym tygodniu w budynku przy ulicy Głogowskiej 113/115 rozpoczną się prace związane z instalacją ciepłej wody użytkowej. Tym samym w mieszkaniach dokonana zostanie likwidacja „junkersów” (gazowych przepływowych podgrzewaczy wody). Powyższe działania to kontynuacja analogicznych prac podejmowanych przez Administrację Osiedla „Łazarz”, latem i jesienią ubiegłego roku w sąsiednich budynkach spółdzielczych przy ulicy Głogowskiej.


26-01-2016
Prezydent Maciej Wudarski w Kręgu
Prezydent Maciej Wudarski w Kręgu

Do Klubu Krąg, na spotkanie z zastępcą prezydenta  Poznania panem Maciejem Wudarskim zaprosiło mieszkańców Łazarza Stowarzyszenie „Prawo do Miasta”. Po ponad roku sprawowania urzędu z woli prezydenta Jacka Jaśkowiaka i przy poparciu Prawa do Miasta  pan  Maciej Wudarski został poproszony  o podsumowanie kilkunastu miesięcy współrządzenia miastem.


25-01-2016
Rada Osiedla

W poniedziałek 25 stycznia w Klubie Krąg  odbyło się plenarne zebranie Rady Osiedla Łazarz Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald. Osiedlowi Radni zajęli się min. wnioskami dotyczącymi  wynajmu lokali użytkowych zlokalizowanych w budynkach spółdzielczych w miesiącu grudniu: Program poniedziałkowego zebrania znajduje się: tutaj


(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.