Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
18-12-2015
Łazarskie Spotkanie Opłatkowe
Łazarskie Spotkanie Opłatkowe

Z licznych spotkań wigilijnych organizowanych w Klubie w okresie przedświątecznym najbardziej uroczyste i pachnące prawdziwymi świętami jest „Łazarskie spotkanie opłatkowe” wyrosłe z bamberkowej tradycji. Podczas tych spotkań gościmy w „Kręgu” nie tylko łazarskich seniorów, ale i przedstawicieli całej rodziny klubowej.


07-12-2015
Rada oceniła pracę Klubu Krąg
Rada oceniła pracę Klubu Krąg

W poniedziałek, 7  grudnia obradowała Rada Osiedla Łazarz Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald. (tu: program posiedzenia). Wiodącym tematem zebrania plenarnego była ocena działalności Klubu Osiedlowego Krąg w roku 2015.  Członkowie Rady zwiedzili wystawę „Obrazy-Metafory” Janusza Biernackiego. Kierownik Klubu przedstawił  w prezentacji multimedialnej najważniejsze wydarzenia mijającego roku. Gośćmi specjalnymi zebrania byli przedstawiciele współpracujących z Kręgiem organizacji: Poznańskiego Stowarzyszenia Animatorów Kultury, Generatora Malta i Stowarzyszenia Dziedzictwa i Promocji „Kasztelania Ostrowska”.


03-12-2015
Nowa elewacja...

 


Dobiegają końca  rozpoczęte  w czerwcu prace związane z remontem elewacji zabytkowego budynku położonehgo przy ulicy J.J. Śniadeckich nr.nr 21, 23. Polegały one na odkuciu starego "luźnego" tynku i nałożeniu nowej nawierzchni tynkowej oraz wymalowaniu elewacji. Podczas prac zostały również wyremontowane i dnowione balkony na tym budynku.

22-11-2015
Komunikat Łazarskiego Sztabu WOŚP.
Komunikat Łazarskiego Sztabu WOŚP.

W piątek w Kręgu zainaugurował działalność Łazarski Sztab  24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na jego czele kolega Wojciech Wysocki, pełniący jednocześnie służbę instruktorską w Szczepie „Łazarz”...


Finał WOŚP, to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”.  24. Finał odbędzie się 10.01.2016 roku (czyli tak jak zawsze, w drugą niedzielę stycznia).  


16-11-2015
Rada Osiedla obradowała

W Klubie Osiedlowym Krąg, w poniedziałek szetnastego listopada 2015 roku na plenarnym posiedzeniu zebrała się Rada Osiedla „Łazarz” Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald” w Poznaniu. Rada Osiedla zatwierdziła projekt planu finansowego Osiedla na 2016r oraz planu rzeczowo – finansowego remontów na 2016r. W zebraniu wzięli udział członkowie rady oraz kierownictwo osiedla. Porządek zebrania znajdą Państwo:tutaj


(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.