Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
06-10-2015
Podjazd dla wózków
Podjazd dla wózków

Przed Klubem Krąg rozpoczęły sie prace przy montowaniu podjazdu przeznaczonego dla osób niepełnosprawnych oraz dla wózków dziecięcych. Powstanie podjazdu ulatwi wielu osobom dostęp do Klubu Krąg a w przyszłości również do Administracji Osiedlowej.


05-10-2015
Remont galerii
Remont galerii

Rozpoczęły sie prace remontowe w budynku przy ulicy Hetmańskiej 65. Przedmiotem prac remontowych jest naprawa tgz. galerii od strony ulicy Lodowej. W bieżącym roku zaplanowano prace na dwóch piętrach.


28-09-2015
Plenarne zebranie Rady Osiedla

W Klubie Osiedlowym Krąg, 28 września na plenarnym posiedzeniu zebrała się Rada Osiedla Łazarz Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald. Osiedlowi radni zaopiniowali min.  projekt planu kosztów administracji ogólnej na rok 2015 oraz zasady sfinansowania dodatkowych prac remontowych w budynku pawilonu administracji Osiedla. (zob. porządek obrad) W zebraniu wziął udział Prezes Zarządu SM. „Grunwald”  pan Ekspedyt Piotr Wrociński.


27-09-2015
Sezon grzewczy rozpoczęty
Sezon grzewczy rozpoczęty

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" w Poznaniu uprzejmie informuje, że Veolia Energia Poznań S.A. w poniedziałek 28 września 2015 roku rozpoczęła ogrzewanie zasobów Spółdzielni. To niechybny znak, że zima  zbliza się do nas wielkimi krokami!


26-09-2015
HejtStop!
HejtStop!

Mamy problem z nienawiścią - jest jej tyle, że czasem jej nie zauważamy. W Polskich miastach pełno jest nienawistnych bazgrołów, rasistowskich wypocin i Gwiazd Dawida na szubienicy. Po prostu hejtów. I nawet, jeśli je widzimy, nie reagujemy. Bo jak? Projekt Hejtstop został stworzony po to, żeby reagować się dało.


(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.