Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
30-10-2014
Zaduszki
Zaduszki

Od siedmiu lat w ostatni czwartek października w Klubie Krąg odbywają się Zaduszki Klubowe. Wspominamy tych co odeszli, a tak niedawno byli wśród nas, pracą zawodową, społeczną i duchową współtworzyli nasze Osiedle, nasz Klub, naszą Spółdzielnię. Tak było i w tym roku, w czwartek 30 października... 


23-10-2014
"Zielono mi..."

Przed budynkiem przy ul. Klaudyny Potockiej nr 39 a-c trwa rekultywacja osiedlowej zieleni. Zostanie posadzona nowa roślinność, poprawiająca niewątpliwie estetykę najbliższego otoczenia posesji. Prace renowacyjne potrwają do końca miesiąca października.


20-10-2014
Obradowali osiedlowi radni
Obradowali osiedlowi radni

W Klubie Osiedlowym Krąg, 20 października na plenarnym posiedzeniu zebrała się Rada Osiedla Łazarz Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald. Osiedlowi radni zaopiniowali min.  projekt planu kosztów administracji ogólnej na rok 2015 oraz nową strukturę organizacyjną naszej spółdzielni. Miłą niespodziankę zebranym sprawili łazarscy harcerze,  dziękując Radzie za wsparcie Szczepu „Łazarz” w tegorocznej Harcerskiej Akcji Letniej. W zebraniu wzięli udział przedstawiciele zarządu SM. „Grunwald”: prezes, pan Ekspedyt Piotr Wrociński oraz wiceprezes, główny księgowy pan Robert Szajek. W naszej galerii kilka fotek z tego wydarzenia.


20-10-2014
Niemiło pachnący problem!
Niemiło pachnący problem!

Od  środy 15 października do soboty 18 października przy ul. Hetmańskiej  nr 65 trwały prace związane z usuwaniem skutków nieprzyjemnej (bo „śmierdzącej”) awarii. Zapadło się przyłącze kanalizacyjne prowadzące do budynku. Niedrożność kanalizacji spowodowała nieprzyjemne konsekwencje - nieczystości wydostawały się do pomieszczeń piwnicznych budynku.


18-10-2014
Debatowali w Kręgu!
Debatowali w Kręgu!

"Jaki Łazarz w 2018 roku" tak brzmiało hasło debaty przedwyborczej zorganizowanej przez portal lazarz.pl w sobotnie przedpołudnie Klubie Krąg. Wzięli w niej udział przedstawiciele dziewięciu komitetów wyborczych zgłaszających swoich kandydatów  Rady Miasta z okręgu wyborczego nr 2 obejmującego Osiedle „Św. Łazarz”, Jeżyce, Ogrody i Stary Grunwald. 


(C) 2009-2017 by LT Media Net sp z o.o.