Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
05-01-2015
Noworoczny „prezent”
Noworoczny „prezent”

Mozna by to nazwac "noworocznym prezentem”! Z początkiem nowego roku została odmalowana kolejna klatka schodowa, pralnia oraz suszarnia w budynku przy ul. Hetmańskiej 57. Dziękujemy!


23-12-2014
Boże Narodzenie 2014
Boże Narodzenie 2014

 Radosnych  i spokojnych  Świąt Bożego Narodzenia i pomyślności w Nowym Roku życzą  Mieszkańcom naszego Osiedla: Rada i Kierownictwo Osiedla Łazarz Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald w Poznaniu


20-12-2014
Był Remondis.... będzie FB Serwis
Był Remondis.... będzie FB Serwis

Z końcem bieżącego roku firma Remondis Sanitech zakończy współpracę z Osiedlem Łazarz. Z dniem 1 stycznia 2015 roku, o porządek na Naszym Osiedlu będzie dbała firma FB Serwis. Czy będzie czyściej? Czas pokaże! My ze swej strony firmie Remondis Sanitech dziękujemy za długoletnią współpracę oraz za … sponsorowanie Dni Łazarza!


19-12-2014
Pięlęgnacja osiedlowego drzewostanu!
Pięlęgnacja osiedlowego drzewostanu!

W czwartek 18 grudnia na terenie naszego osiedla prześwietlone zostały korony drzew liściastych...


18-12-2014
VII Łazarskie Spotkanie Opłatkowe
VII Łazarskie Spotkanie Opłatkowe

W czwartek 18 grudnia, na tydzień przed świętami Bożego Narodzenia, po raz siódmy odbyła się w Kręgu wspólna wieczerza wigilijna. Zasiedli przy niej seniorzy z "Bamberki" wraz z zaproszonymi gośćmi.


Z licznych spotkań wigilijnych organizowanych w Klubie w okresie przedświątecznym najbardziej uroczyste i pachnące prawdziwymi świętami jest „Łazarskie spotkanie opłatkowe” wyrosłe z bamberkowej tradycji. Podczas tych spotkań gościmy w „Kręgu” nie tylko łazarskich seniorów, ale i przedstawicieli całej rodziny klubowej. 


(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.