Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
25-11-2014
Podsumowanie kwartału
Podsumowanie kwartału

W poniedziałek 24 listopada w Klubie Osiedlowym Krąg na plenarnym posiedzeniu zebrała się Rada Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" w Poznaniu. Rada dokonała oceny działalności Osiedla w trzecim kwartale bieżącego roku, pozytywnie opiniując sprawozdanie Kierownictwa Osiedla.


21-11-2014
Przyjaciel MOPR-u
Przyjaciel MOPR-u

Jak co roku, 21 listopada przypada święto pracownika socjalnego. W trakcie okolicznościowych uroczystości obok wyróżnień za pracę socjalną wręczane są odznaczenia "Przyjaciela MOPR".  W tym roku w gronie odznaczonych znalazł sie Klub Osiedlowy Krąg!


20-11-2014
"Zielony Poznań" - sukcesem Osiedla Łazarz!

Wiemy, które ogródki, działki i kwietniki są w naszym mieście są najpiękniejsze. A to dzięki zakończonej 21. edycji konkursu "Zielony Poznań". 19 listopada Prezydent Ryszard Grobelny podczas uroczystej gali wręczył nagrody zwycięzcom.. A wśród wyróżnionych jest  SM."Grunwald"!


14-11-2014
Odnawiane kamienice
Odnawiane kamienice

Mamy dobrą wiadomosć dla mieszkańców ulicy Śniadeckich i Parkowe! Z początkiem grudnia planowany jest kolejny etap odnawiania kamienic przy ul. J.J. Śniadeckich nr.nr 26, 28, 30 oraz przy ul. Parkowej nr 1-3. Zakres prac obejmie wymianę drzwi i okien na klatkach schodowych.


12-11-2014
Wypadek drogowy - uszkodzony budynek
Wypadek drogowy - uszkodzony budynek

We wtorek 11 listopada w godzinach popołudniowo-wieczornych doszło do kolizji dwóch aut przy ul. Marcina Kasprzaka nr 1A. W następstwie wypadku uszkodzona została elewacja budynku. 


(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.