Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
08-10-2014
Remont tarasu
Remont tarasu

Doczekał się remontu taras w budynku przy ul. J.Łukaszewicza nr 16a/16b. Doczekali się też mieszkańcy :-). Prace polegają na usunięciu starej nieszczelnej izolacji, położeniu nowej oraz ułożeniu kostki brukowej. Remont tarasu rozpoczął się 7 października i potrwa przez kolejne dziesieć dni (jak zapewnia nas ekipa remontowa)


04-10-2014
Wodny Świat
Wodny Świat

Piękny wielobarwny mural, który zdążyliśmy już nieoficjalnie ochrzcić mianem „Wodnego Światu” powstał w miniony weekend na bocznej ścianie Klubu Krąg. Został on stworzony podczas warsztatów „Street-ARTywności”w ramach projektu „KARnet15+ – model współpracy trójsektorowej”. Zajęcia zorganizowały poznańskie Kluby Aktywności Rozmaitych orazCentrum Inicjatyw Młodzieżowych Horyzonty..


02-10-2014
Wandale nie próżnują
Wandale nie próżnują

Z dumą patrzymy na nasze odnowione budynki, włożony wysiłek i środki finansowe na ten cel przeznaczone na pewno się opłaciły. Zmniejszają się nasze rachunki za C.o. a o estetycznej stronie trudno nie wspomnieć. Żeby nie było za pięknie o to starają się od pewnego czasu łazarscy wandale. Przykład z dnia dzisiejszego.  W budynku przy ul. K. Potockiej nr 33 a została zniszczona zewnętrzna elewacja. Na ścianie pojawiły się szpecące napisy. Pseudo artysta (lub też artyści) w ten sam sposób zdewastował drzwi wejściowe do budynku oraz drzwi do piwnicy. Przykłady dewastacji naszej wspólnej własności jaką są nasze spółdzielcze budynki można niestety mnożyć.


29-09-2014
Prace drogowe
Prace drogowe

Rozpoczyna się remont wewnętrznej drogi osiedlowej przy ul. Gustawa Potworowskiego nr.nr 16 - 22. Prace potrwają do końca miesiąca października. Mieszkańców budynku prosimy o wyrozumiałość.


23-09-2014
Nowe okna, nowe drzwi
Nowe okna, nowe drzwi

Nastają chłodne dni zatem ta wiadomosć powinna ucieszyć mieszkańców budynków spółdzielczych przy ul. J.J. Śniadeckich nr.nr 21 i 23 oraz G.Potworowskiego nr.nr 16, 18, 20, 22. Właśnie w tych budynkach zostały wymienione okna oraz drzwi. Prace montażowe  potrają do końca września.


(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.