Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
16-09-2014
Od października nowe Kierownictwo Osiedla!

Podczas nadzwyczajnego posiedzenia Rady Osiedla „Łazarz” Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald” przewodniczący rady pan Jerzy Babiak  poinformował oficjalnie zebranych, że od 5 października nowym kierownikiem Osiedla „Łazarz” Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald będzie dotychczasowy zastępca, pan Zdzisław Nowak. Funkcję kierownika technicznego i zastępcy kierownika Osiedla obejmie pan  Adam Antoniewski. Obydwu Panom składamy gratulacje i życzymy powodzenia! 


15-09-2014
Czterdzieści lat minęło...
Czterdzieści lat minęło...

W poniedziałek 15 września w Klubie Krąg  podczas okolicznościowego zebrania Rady Osiedla „Łazarz” Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald” uroczyście pożegnano pana Józefa Żeleńskiego, dotychczasowego kierownika osiedla który po ponad czterdziestu latach pracy na Łazarzu przechodzi z początkiem października na emeryturę. Józef Żeleński kierował Osiedlem Łazarz  przez dziewiętnaście lat.  Za jego kadencji  spółdzielcze bloki na Łazarzu zmieniły się nie do poznania. Najważniejszym przedsięwzięciem dokonanym w tym czasie była dobiegająca końca termorenowacja osiedlowych budynków. Józef Żeleński w 2010 roku za wieloletnie zasługi na rzecz mieszkańców otrzymał tytuł Człowiek Roku Łazarza. Panie Józefie dziękujemy! 


01-09-2014
Finał wielkiej osiedlowej inwestycji
Finał wielkiej osiedlowej inwestycji

Zakończono termomodernizację dwóch ostatnich kamienic przy ul. J. Krauthofera 35 oraz Kasprzaka 11. Tym samym zakończone zostały długoterminowe prace w zakresie docieplenia budynków mieszkalnych na Naszym osiedlu


29-08-2014
Klub Krąg zaprasza!
Klub Krąg zaprasza!

Od pierwszych dni września trwają zapisy na zajęcia organizowane przez Klub Krąg Osiedlowy "Krąg" w sezonie 2014/2015. Klub tradycyjnie swoją propozycję skierował do wszystkich mieszkańców naszego osiedla i dzielnicy, niezależnie od wieku! Informacje i zapisy od poniedziałku do piątku w godz. od 13:00 do 19:00. w sekretariacie klubu. Więcej szczegółów o zajęciach na stronie klubowej www.klubkrag.pl (tam też można skorzystać z naszego formularza zgłoszeniowego).


20-08-2014
Posumowanie pierwszego półrocza

W poniedziałek 15 sierpnia w Klubie Osiedlowym Krąg na Plenarnym posiedzeniu zebrała się Rada Osiedla "Łazarz", która dokonała oceny działalności Osiedla Łazarz w drugim kwartale bieżącego roku. Rada zaopiniowała także zmiany kadrowe w kierownictwie admnistracji Osiedla "Łazarz". W zebraniu wziął udział Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszakniowej "Grunwald" pan Ekspedyt Piotr Wrociński.


(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.