Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
31-05-2014
Trwają 25. Dni Łazarza!
Trwają 25. Dni Łazarza!

Mieszkańców Łazarza i Poznania serdecznie zapraszamy do udziału w 25 Dniach Łazarza największym i najstarszym święcie dzielnicowym Grodu Przemysława. Podczas dwunastodniowego święta, które rozpocznie sie wielka Paradą Łazarską odbedą się festyny, koncerty, imprewy sportowei rekreacyjne, wystawy, wykłady i spotkania literackie. Będzie można zwiedzić Radio Merkury, Komendę Miejską Policji, zajezdnię tramwajową, strażnicę oraz zwiedzić łazarskie perełki (min. Palmiarnie). Wybierzemy Człowieka Roku Łazarza i Człowieka 25-lecia. Szczegółowy program 25. Dni Łazarza na naszej stronie! Zapraszamy!


12-05-2014
Zebranie Spółdzielców
Zebranie Spółdzielców

Członków Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald", zamieszkałych na Osiedlu "Łazarz" zapraszamy do uczestnictwa w części Walnego Zebrania, które odbędzie się w poniedziałek 12 maja o godzinie 17:30 w sali konferencyjnej Instytutu Ochrony Roślin w Poznaniu przy ulicy prof. Władysława Węgorka nr 20.


09-05-2014
Malowanie trwa!
Malowanie trwa!

Trwa kolejne malowanie klatek schodowych w naszych spółdzielczych budynkach. Tym razem prace dotyczą budynku przy ulicy J.J. Śniadeckich  nr 7. Przewidywany termin zakończenia malowania to koniec bieżącego miesiąca.


07-05-2014
Stropodach docieplony.
Stropodach docieplony.

Piętro wyżej to tytuł polskiej przedwojennej komedii filmowej  z 1937 roku. Ale w życiu, jak to w …życiu, nie zawsze mieszkającym na wyższych kondygnacjach budynków jest do śmiechu.  Czasem  jednak i dla tych z „pięter wyżej”  też pojawić się mogą dobre informacje. Ot ostatni przykład. Przy ulicy Klaudyny Potockiej nr31 - 33a w miniony poniedziałek wykonano docieplenie stropodachu. Grubość warstwy docieplającej, (którą uzyskano poprzez wdmuchiwania granulatu ekofiber)  wynosi teraz 15 aż cm. Inwestycja ta pozwoli na zaoszczędzenie sporych kwot wydawanych przez lokatorów tej posesji na ogrzewanie zajmowanych mieszkań.


04-05-2014
Walne Zebranie SM "Grunwald"
Walne Zebranie SM

Członków Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald", zamieszkałych na Osiedlu "Łazarz" zapraszamy do uczestnictwa w części Walnego Zebrania, które odbędzie się w poniedziałek 12 maja o godzinie 17:30 w sali konferencyjnej (A) Instytutu Ochrony Roślin w Poznaniu przy ulicy prof. Władysława Węgorka nr 20.


(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.