Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
02-05-2014
Warsztaty meblowe
Warsztaty meblowe

Już w środę 7 maja zapraszamy do naszego łazarskiego ogródka na warsztaty z tworzenia mebli. Do naszej redakcji nadszedł w tej sprawie list nadesłany przez Agatę Kochaniewicz z Generatora Malta, a adresowany, także do Nas Spółdzielców.  Tekst listu poniżej.  


29-04-2014
Uwaga na złodziei!
Uwaga na złodziei!

Niestety złodzieje na próżnują. W czwartek 29 kwietnia włamano się do piwnic w budynku przy ulicy Parkowej nr 1 i 3. Nie były to (niestety) ostatnie kradzieże w spółdzielczych piwnicach. W kwietniu  złodzieje opróżnili  piwnice w budynkach przy ul. J.J. Śniadeckich oraz K. Potockiej.


22-04-2014
Deratyzacja
Deratyzacja

Na naszym osiedlu zostanie przeprowadzona deratyzacja. Początek akcji planowany jest na 2 maja. Działania deratyzacyjne potrwają przez dwa tygodnie. Trutki tak jak zawsze zostaną wyłożone w piwnicach budynków. 


16-04-2014
Będzie nie do poznania!
Będzie nie do poznania!

Przy ul. Jakuba Krauthofera 35 rozpoczęły się długo oczekiwane przez mieszkańców, prace związane z termomodernizacją najstarszego budynku Osiedla Łazarz.


14-04-2014
Awarie, awarie...
Awarie, awarie...

W budynku przy ul. Romana Dmowskiego 40 finalizowane są prace związane z awarią pionu wodno-kanalizacyjnego. Usterka spowodowała pęknięcie rury wodociągowej. Administracja Osiedla natychmiast podjęła prace naprawcze, które trwały od poniedziałku do piątku  (07-11.04.) Kolejna awaria, która zaskoczyła Administrację Osiedla miała miejsce w budynku przy ul. Głogowskiej 109. Dobiegł końca wiek techniczny pionu centralnego ogrzewania. Konieczne było rozkucie stropu oraz wspawanie nowego fragmentu instalacji.


(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.