Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
02-12-2013
Dla dzieci i ... nie tylko!
Dla dzieci i ... nie tylko!

Dobre wieści dla Łazarza. Jak poinformował nas Radny Wojciech Woskowiak  Zastępca Prezydenta Poznania Mirosław Kruszyński wyraził zgodę na zamianę gruntów, przy ul. Dmowskiego, między miastem, a Spółdzielnią Mieszkaniową "Grunwald". Oznacza to, że w przyszłym roku plac zabaw zostanie rozbudowany. Środki na to zadanie, w kwocie 53.000 złotych, przeznaczyła Rada Osiedla św. Łazarz.


25-11-2013
Wodomierze
Wodomierze

Dział Techniczny Administracji Osiedla "Łazarz" donał w drugiej połowie listopada wymiany i legalizacji 328 wodomierzy w 164 mieszkaniach w budynku przy ulicy F.Stablewskiego 6 A-E.


25-11-2013
Budżet 2014 r.

W poniedziałek 25  listopada zebrała się na plenarnym posiedzeniu Rada Osiedla Łazarz SM Grunwald. Było to jedno z ważniejszych spotkań samorządu naszego osiedla. Tego dnia zatwierdzony został plan finansowy na rok 2014. Na przyszły rok zakreślono szeroki program prac remontowych. Wśród zaplanowanych prac przewidziano wymianę wind w budynku przy ul. W. Bogusławskiego 16 oraz w "desce" przy ul. R. Dmowskiego 5/7 (klatka B). Kontunowane bedą prace termoizolacyjne (budynki położone przy ul. M. Kasprzaka 11 i ul. J.Krauthofera 35). 


29-10-2013
Spotkanie z Prezydentem
Spotkanie z Prezydentem

Przyszłość Parku Kasprowicza, przystąpienie do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla tego obszaru, kontrowersje dotyczące przyszłości ogródków działkowych przy ul. R. Dmowskiego czy sprawa przytuliska przy ul. J.J. Śniadeckich, to w ostatnim czasie gorące tematy dyskusji na Łazarzu…. O tych i innych problemach będzie można już wkrótce porozmawiać z Prezydentem Poznania panem Ryszardem Grobelnym. Spotkanie z gospodarzem Grodu Przemysława odbędzie się 22 listopada br. o godz. 17:00 w Zespole Szkół Gimnazjalno-Licealnych nr 33 przy ul. Wyspiańskiego 27 . Warto przyjść i podyskutować! Pamiętajmy, nic o nas bez nas…


28-10-2013
Podsumowanie kwartału
Podsumowanie kwartału

W poniedziałek 29 października w Klubie Osiedlowym Krąg na Plenarnym posiedzeniu zebrała się Rada Osiedla, która zaopiniowała projekt planu kosztów Administracji Ogólnej na 2013 r. oraz dokonała oceny działalności Osiedla Łazarz w trzecim kwartale bieżącego roku. W zebraniu wzięli udział przedstawiciele Zarządu: Prezes pan Ekspedyt Piotr Wrociński oraz Główny Księgowy pan Robert Szajek.


(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.