Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
14-10-2013
Dzień Edukacji Narodowej!
Dzień Edukacji Narodowej!

Rada i Kierownictwo Osiedla Łazarz z okazji Dnia Edukacji Narodowej składa podziękowania i najlepsze życzenia gronu pedagogicznemu i pracownikom administracyjnym wszystkich łazarskich placówek oświatowych oraz instruktorom i wychowawcom pracującym w naszym klubie.


07-10-2013
Nowe oblicze osiedlowej drogi
Nowe oblicze osiedlowej drogi

Zostały zakończone prace drogowe wzdłuż budynku przy ulicy Romana Dmowskiego 5/7. Wyremontowana została osiedlowa droga wewnętrzna na odcinku od ulicy Dmowskiego do Łukaszewicza. Tym samym remont drogi przeciwpożarowej przy tym dużym spółdzielczym budynku dobiegł końca.


03-10-2013
Termomodernizacja osiedla (powoli) na finiszu
Termomodernizacja osiedla (powoli) na finiszuZakończono pracę termomodernizacyjne przy kolejnych budynkach Osiedla Łazarz. Ta wiadomość na pewno cieszy mieszkańców bloków przy ulicy Wojciecha Bogusławskiego 32 i Gustawa Potworowskiego 9.
24-09-2013
Będzie cieplej!
Będzie cieplej!Miła dla wszystkich wiadomość:rozpoczęły się prace związane z rozpoczęciem sezonu grzewczego 2013/2014. Tak jak co roku przeprowadzane są regulacje i odpowietrzenia instalacji C.O. w rozdzielniach i mieszkaniach.
18-09-2013
Ostatnie pożegnanie...
Ostatnie pożegnanie...

We wtorek 18 września na Cmentarzu Komunalnym w Miłostowie pożegnaliśmy śp. Mirosława Swiątczaka naszego kolegę i współpracownika, wieloletniego członka osiedlowej ekipy konserwatorów. Rodzinie Mirka i jego Przyjaciołom składamy kondolencje.


(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.