Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
17-07-2013
Agnieszka Holland w "Ogrodzie Łazarz"
Agnieszka Holland w Sławna polska reżyserka filmowa, teatralna i scenarzystka filmowa, Agnieszka Holland odwiedziła Klub Krąg i "Ogród Łazarz", spotykając się z mieszkańcami Łazarza...
Wieczór autorski poprzedziła projekcja filmu "W ciemności"
11-07-2013
Polska Światłoczuła na Łazarzu
Polska Światłoczuła na ŁazarzuŚwiatłoczuły nastrój zapanuje w "Ogrodzie Łazarz" – już w przyszłym tygodniu, 16 i 17 lipca, do naszego ogródka zawita Polska Światłoczuła. Czekają nas projekcje zupełnie wyjątkowe: “W ciemności” Agnieszki Holland oraz “Inny świat” Doroty Kędzierzawskiej – z udziałem samych reżyserek. Artystki gościć będziemy w Klubie Krąg, który jest partnerem GENERATORA MALTA w Ogrodzie Łazarz. Serdecznie zapraszamy!
10-07-2013
Agnieszka Holland na Łazarzu
Agnieszka Holland na ŁazarzuWe wtorek, 16 lipca o godz. 17:00 słynna polska reżyser filmowa, teatralna i scenarzystka filmowa, Agnieszka Holland odwiedzi "Ogród Łazarz" i spotka się w Klubie "Krąg" z mieszkańcami Łazarza. Bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie Klubu "Krąg" przy ul. Dmowskiego 37 w czwartek i piątek godz. od 9:00 do 20:00.
25-06-2013
Komisje Rady Osiedla zainaugurowały działalność.
Komisje Rady Osiedla zainaugurowały działalność.

Kolejno w poniedziałek i we wtorek zainaugurowały działalność dwie komisje statutowe Rady Osiedla Łazarz Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald zbierając się w gościnnych pomieszczeniach Klubu Krąg. Jako pierwsza spotkała się Komisja Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi. W spotkaniu uczestniczyli Przewodniczący Rady i Kierownik Osiedla.


14-06-2013
Kolej na .... garaże!
Kolej na  .... garaże!Ta wiadomość cieszy podwójnie. Nie tylko zadowoleni z niej są właściciele czterech kółek, ale i pesymiści twierdzący, że zapominamy o naszych osiedlowych garażach! Dla wszystkich dobra informacja: właśnie niedawno dokonano wymiany pokrycia dachu wraz z założeniem nowych rynien i rur spustowych w zespole garażowym przy ul. F. Stablewskiego nr 6. Aktualnie trwają prace przy naprawie posadzek w garażach zlokalizowanych przy ul. J. Łukaszewicza nr 34.
(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.