Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
30-08-2013
Klub Krąg zaprasza
Klub Krąg zapraszaPo wakacyjnej przerwie rozpoczął działalność programową Klub Krąg - nasz osiedlowy "dom kultury", który w nowym sezonie proponuje mieszkańcom Łazarza udział w wielu formach spędzenia aktywności....
29-08-2013
Termomodernizacji ciag dlaszy
Termomodernizacji ciag dlaszyTrwają prace termomodernizacyjne rozpoczęte w miesiącu lipcu w kolejnych spółdzielczych budynkach: Potworowskiego nr 9 i Bogusławskiego nr 32. Prace na tych obiektach potrwają do końca września.
17-07-2013
Agnieszka Holland w "Ogrodzie Łazarz"
Agnieszka Holland w Sławna polska reżyserka filmowa, teatralna i scenarzystka filmowa, Agnieszka Holland odwiedziła Klub Krąg i "Ogród Łazarz", spotykając się z mieszkańcami Łazarza...
Wieczór autorski poprzedziła projekcja filmu "W ciemności"
11-07-2013
Polska Światłoczuła na Łazarzu
Polska Światłoczuła na ŁazarzuŚwiatłoczuły nastrój zapanuje w "Ogrodzie Łazarz" – już w przyszłym tygodniu, 16 i 17 lipca, do naszego ogródka zawita Polska Światłoczuła. Czekają nas projekcje zupełnie wyjątkowe: “W ciemności” Agnieszki Holland oraz “Inny świat” Doroty Kędzierzawskiej – z udziałem samych reżyserek. Artystki gościć będziemy w Klubie Krąg, który jest partnerem GENERATORA MALTA w Ogrodzie Łazarz. Serdecznie zapraszamy!
10-07-2013
Agnieszka Holland na Łazarzu
Agnieszka Holland na ŁazarzuWe wtorek, 16 lipca o godz. 17:00 słynna polska reżyser filmowa, teatralna i scenarzystka filmowa, Agnieszka Holland odwiedzi "Ogród Łazarz" i spotka się w Klubie "Krąg" z mieszkańcami Łazarza. Bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie Klubu "Krąg" przy ul. Dmowskiego 37 w czwartek i piątek godz. od 9:00 do 20:00.
(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.