Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
08-05-2013
Hetmańska bez zagrożeń!
Hetmańska bez zagrożeń!Szanowni Mieszkańcy! Z przyjemnością informujemy Państwa o zakończeniu prac związanych z wymianą instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz montażem ciepłej wody w budynku przy ul. Hetmańskiej (numer: 61 i 63). Zakres prac remontowych oraz ich znaczenie można porównać jedynie z tymi, które prawie dwadzieścia lat temu były realizowane na w dwóch największych budynkach naszego osiedla (F. Stablewskiego nr 6 oraz R. Dmowskiego nr 5-7)
30-04-2013
Ogród Łazarz
Ogród ŁazarzW ramach projektu "Generator Malta", realizowanego w trakcie przygotowań do tegorocznego festiwalu teatralnego Malta, na skwerku w okolicy budynków Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald” przy ulicy Klaudyny Potockiej (nr 39 i i nr 41) powstaje „Ogród Łazarz”. Z założenia inicjatorów projektu miejsce integracyjnych spotkań mieszkańców naszego osiedla.
22-04-2013
Zakończenie kadencji Rady Osiedla
W poniedziałek, 22 kwietnia odbyło się w Klubie Krąg ostatnie w tej kadencji posiedzenie Rady Osiedla „Łazarz” Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald” poświęcone podsumowaniu działalności osiedla w I kwartale 2013 roku. Zebranie miało uroczysty charakter, nie zabrakło kwiatów i słów podziękowań.
Kierownictwo Osiedla Łazarz w imieniu pracowników Osiedla, wszystkim członkom Rady składa podziękowania za życzliwość i owocną współpracę. Do zobaczenia w nowej kadencji.
05-04-2013
Dziennikarskie Koziołki dla twórców osiedlowej witryny
Dziennikarskie Koziołki dla twórców osiedlowej witrynyKapituła "Dziennikarskich Koziołków" nagród Wielkopolskiego Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy RP w kategorii "Dziennikarz Obywatelski" wyróżniła Kazimierza Rafalika, Jana Kurka i Józefa Mozio za stworzenie i prowadzenie strony internetowej Osiedla Łazarz.
29-03-2013
Wielkanoc 2013
Wielkanoc 2013Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie Rodziny i wśród Przyjaciół
życzą Wszystkim mieszkańcom naszego Osiedla

Rada i Kierownictwo Osiedla Łazarz
Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" w Poznaniu
(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.