Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
26-03-2013
Ogród Łazarz
Ogród ŁazarzKlub Krąg stał się ostoją kolejnej społecznej inicjatywy! W ramach projektu "Generator Malta" odbywającego się w trakcie tegorocznego „Malta Festival” mieszkańcy Łazarza we współpracy ze studentami wspierani przez socjologów, antropologów, lokalnych aktywistów i liderów, zaprojektują i stworzą wspólną przestrzeń - mały ogród. Dzięki festiwalowi jeden ze skwerów na Łazarzu może się zostać zrewitalizowany!
15-03-2013
Jerzy Babiak laureatem Medialnej 10-tki Wielkopolski"
Jerzy Babiak laureatem Medialnej 10-tki WielkopolskiKrystyna Łybacka i Jerzy Babiak oraz twórcy fundacji "Barka" w gronie laureatów "Medialnej 10-tki Wielkopolski" plebiscytu organizowanego przez Oddział Wielkopolski Stowarzyszenia Dziennikarzy RP. Finał "Medialnej 10-tki Wielkopolski" odbył się w czwartek 14 marca w Klubie Krąg„
04-03-2013
Studencie! Potrzebna pomoc!
Studencie! Potrzebna pomoc!W imieniu Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty" (ul. K. Potockiej nr 37) zwracamy się z apelem do mieszkających na terenie naszego osiedla studentów. Chcecie poświecić poświęcić godzinę czasu by pomóc w nauce swoim młodszym kolegom - Waszym sąsiadom? Przyjdźcie do nas!
01-03-2013
Przeglądy instalacji
Przeglądy instalacjiNa Osiedlu Łazarz rozpoczęły się prace z zakresu przeglądów instalacji gazowej oraz przewodów kominowych. O terminie prac mieszkańcy będą informowani ogłoszeniami wywieszonymi na klatkach schodowych.
28-02-2013
Wymiana pionu
Wymiana pionuPo termomodernizacji naszych budynków przychodzi kolej na prace instalacyjne. Aktualnie na naszym osiedlu trwa wymiana pionu wodno-kanalizacyjnego przy ul. Lodowej 7.
(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.