Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
22-01-2013
Wygodniej, taniej, bezpieczniej.
Wygodniej, taniej, bezpieczniej.Administracja Osiedla "Łazarz" uprzejmie informuje!

Z dniem 28 stycznia w budynku przy ulicy Hetmańskiej 61/63 rozpoczną się prace związane z likwidacją gazowych piecyków wieloczerpalnych (zwyczajowo określanych "junkersami").
21-01-2013
Rada Osiedla

W poniedziałek 21 stycznia 2013 roku odbyło się w Klubie Krąg posiedzenie plenarne Rady Osiedla „Łazarz” Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald”. Większość punktów porządku obrad dotyczyła spraw związanych z lokalami użytkowymi znajdującymi się w zasobach naszego osiedla. Po zebraniu członkowie rady wzięli udział w otwarciu w Galerii Krąg wystawy fotografii Antoniego Ruta „W sieci codzienności”.


18-01-2013
Nowy węzeł cieplny
Nowy węzeł cieplnyDzięki staraniom Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald w poniedziałek 21 stycznia Firma Dalkia SA zakończy prace związane z wyłączeniem kotłowni gazowej przy ulicy Lodowej. W jej miejsce zostanie uruchomiony nowy węzeł cieplny zasilany z miejskiej sieci ciepłowniczej.
16-01-2013
Zalecenia pokontrolne
Zalecenia pokontrolneW efekcie corocznych przeglądów kominiarskich realizowanych na zlecenie administracji Osiedla Łazarz, a wynikających z przepisów prawa budowlanego usuwane są systematycznie usterki i nieprawidłowości wykazane w przeglądach.Prace wykonywane są przez koncesjonowana firmę instalacyjną współpracującą z Osiedlem.
14-01-2013
Łazarski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Łazarski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej PomocyW niedzielę 13 stycznia w całej Polsce zagrała po raz 21. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem na rzecz „ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów".
(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.