Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
07-01-2013
100-lecie łazarskiej parafii.
100-lecie łazarskiej parafii.W sobotę 5 stycznia w kościele pw. Matki Boskiej Bolesnej przy ul. Głogowskiej 97 odprawiona została jubileuszowa msza św. z okazji stulecia parafii. Eucharystii przewodniczył ks.biskup Zdzisław Fortuniak, a koncelebrowało ją kilkudziesięciu kapłanów związanych w przeszłości z łazarską parafią. Dwudniowe obchody jubileuszowe zakończył koncert z udziałem Orkiestry Miasta Poznania.
24-12-2012
Boże Narodzenie 2012
Boże Narodzenie 2012

Wesołych Świat Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzą Mieszkańcom naszego Osiedla Rada i Kierownictwo Osiedla Łazarz oraz Klub Krąg SM „Grunwald”


15-12-2012
Malowanie klatek.
Malowanie klatek.Mimo natłoku wielu innych prac dział techniczny Administracji Osiedla nie zapomina o odświeżaniu klatek schodowych. Prace malarskie wykonano min. W budynku przy ul. K. Potockiej nr 45 (klatki A, B i C).
14-12-2012
Wymiana bramy.
Wymiana bramy.Administracja Osiedla wymieniła zdewastowaną bramę w podziemnym garażu przy ul. Hetmańskiej 56. Podjęte działania były pilne z uwagi na zabezpieczenie mienia mieszkańców budynku. Wandale nie tylko uszkodzili bramę, ale również przywłaszczyli trzy gaśnice będące na wyposażeniu garaży.
13-12-2012
Łazarskie Spotkanie Opłatkowe
Łazarskie Spotkanie Opłatkowe

Z licznych spotkań wigilijnych organizowanych w Klubie w okresie przedświątecznym najbardziej uroczyste i pachnące prawdziwymi świętami jest „Łazarskie spotkanie opłatkowe” wyrosłe z bamberkowej tradycji. Podczas tych spotkań gościmy w „Kręgu” nie tylko łazarskich seniorów, ale i przedstawicieli całej rodziny klubowej.


(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.