Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
22-11-2012
Jubileusz naszej Spółdzielni!
55 lat temu w dniu 4 listopada 1957r. postanowieniem Sądu Powiatowego dla miasta Poznania usankcjonowane zostało powołanie Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" w Poznaniu.
Dziś Spółdzielnia Mieszkaniowa "Grunwald" to cztery nowoczesne osiedla, na których mieszka ponad 30 tysięcy mieszkańców.
W piątek 23 listopada uroczystości jubileuszowe SM "Grunwald" odbędą się w Teatrze Nowym w Poznaniu.
Wszystkim, którzy przyczynili (przyczyniają się nadal) do sukcesów naszej Spółdzielni dziękujemy i ... gratulujemy!
19-11-2012
Zatwierdzony budżet
W listopadzie dwukrotnie (12 i 19.11.)zebrała się na plenarnym posiedzeniu Rada Osiedla Łazarz SM Grunwald. Radni zatwierdzili sprawozdanie Kierownictwa Osiedla po trzech kwartałach 2012 roku oraz przewidywane wyniki na koniec bieżącego roku. Zatwierdzony został także plan finansowy Osiedla Łazarz na rok 2013. Zmianie ulegnie od 1 marca opłata eksploatacyjna. Od tego dnia członkowie Spółdzielni będą płacić o osiem groszy więcej, to jest 1,48 zł/m2.
09-11-2012
Budowa parkingu zakończona
Budowa parkingu zakończonaW piątkowe południe, był jeszcze pusty. Wkrótce jednak zapełni się samochodami, których właścicielami są mieszkańcy budynku przy ulicy R. Dmowskiego 5/7.

Dziewiątego listopada nastąpił odbiór techniczny nowego parkingu osiedlowego. W odbiorze uczestniczyli przedstawiciele władz Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald oraz samorządu mieszkańców. Nasze osiedle wzbogaciło się o 45 miejsc postojowych, na ogrodzonym i oświetlonym parkingu, a zgodnie z zaleceniami straży pożarnej droga pożarowa będzie odtąd dostępna.
08-11-2012
O strefie parkowania w Łazarskim Fyrtlu
O strefie parkowania w Łazarskim FyrtluCzy na Łazarzu powinna być strefa parkowania? To tytuł kolejnego spotkania Klubu Dyskusyjnego Łazarski Fyrtel. Do udziału w dyskusji oprócz mieszkańców naszego osiedla zaproszeni zostali: Zastępca Prezydenta Miasta Poznania- Mirosław Kruszyński, radni, przedstawiciele Zarządu Dróg Miejskich oraz członkowie Rady Osiedla „Św. Łazarz”. Spotkanie odbędzie się we wtorek 13 listopada o godzinie 18:00 w Klubie Osiedlowym Krąg ul. R. Dmowskiego 37. Serdecznie zapraszamy.
29-10-2012
Obradowała Rada Osiedla
Obradowała Rada Osiedla

W Klubie Osiedlowym Krąg 29 października na Plenarnym posiedzeniu zebrała się Rada Osiedla, która zaopiniowała projekt planu kosztów Administracji Ogólnej na 2013 r. (porządek obrad). W zebraniu wzięli udział przedstwiciele Zarządu: Prezes Ekspedyt Piotr Wrociński oraz Główny Księgowy Robert Szajek.


(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.