Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
08-10-2012
Krzewy i drzewa do przycinki!
Krzewy i drzewa do przycinki!Na całym Osiedlu trwają prace porządkowe polegające na przycinaniu drzew i krzewów. Trwa także systematyczne koszenie trawy na przydomowych trawnikach. Zabieg przycinania trawników oraz drzew i krzewów ozdobnych stanowi podstawę ich pielęgnacji, warunkującej zdrowy i estetyczny wygląd. Z pewnością odpowiednim cięciem pozbędziemy się chorych i uszkodzonych części roślin, pobudzimy krzewy do rozkrzewiania się, nadamy im  odpowiednią wielkość, wpłyniemy na zdrowotność roślin i intensywność kwitnienia
04-10-2012
Powstaje nowy parking
Powstaje nowy parkingZ wolna dobiegają końca prace termoizolacyjne, a jednocześnie rozpoczęła się budowa nowego parkingu przy ul. R. Dmowskiego 5/7. Nowa inwestycja da mieszkańcom nowe miejsca postojowe, a także pozwoli usunąć samochody z drogi pożarowej położonej wzdłuż budynku. Jest to realizacja zaleceń pokontrolnych Państwowej Straży Pożarnej.
03-10-2012
Jesienne mycie okien
Jesienne mycie okienDo końca października gospodarze domów zatrudnieni na naszym Osiedlu są zobowiązani do umycia okien na klatkach schodowych we wszystkich budynkach. Zgodnie z zakresem obowiązków taką czynność wykonuje się dwa razy w roku.
01-10-2012
Nowy sezon - stare kłopoty
Nowy sezon - stare kłopotyTak jak co roku wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego trwają prace z regulacjami i odpowietrzaniem instalacji C.O. w rozdzielniach i mieszkaniach.
29-09-2012
Zastąpił Lublina
Zastąpił Lublina Ta wiadomość ucieszyła zapewne pracowników działu technicznego oraz całą ekipę konserwatorów naszego Osiedla. Eksploatowany nieprzerwanie od 1997 roku, wysłużony samochód dostawczy marki Lublin, został zastąpiony Fordem Transitem. Zakupu dokonano z funduszu rezerwowego Osiedla „Łazarz” SM „Grunwald”. Mamy nadzieję, że i ten samochód będzie służył co najmniej 15 lat pracownikom naszego Osiedla i spółdzielcom.
(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.