Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
18-05-2012
Niebezpieczne tynki
Niebezpieczne tynki16 maja skuwano odparzone tynki na budynku przy ulicy Krauthofera 35. Tynki, które w każdej chwili mogły spaść na głowę przechodniom, musiały być usunięte. Zabytkowa kamienica nie zyskała po tej operacji na wyglądzie, ale już niedługo powinna zapaść decyzja, kiedy rozpocznie się gruntowny remont elewacji i termomodernizacja budynku.
18-05-2012
„Deski” po termomodernizacji
„Deski” po termomodernizacjiKiedy zaczynają się prace termomodernizacyjne istnieją już projekty wyglądu fasad budynków po zakończeniu prac. Przedstawiamy je Państwu – kto lubi niespodzianki, niech nie klika na „czytaj dalej”.
15-05-2012
Pokłosie Walnego Zgromadzenia
Pokłosie Walnego ZgromadzeniaPierwsza z pięciu części Walnego Zgromadzenia członków S.M. „Grunwald” trwała około czterech godzin. Nie sposób omówić tak obfitego materiału w jednej, krótkie notatce. Dlatego do tematyki Zgromadzenia będziemy wracać jeszcze kilkakrotnie. Dziś możecie Państwo obejrzeć film „Osiedle „Łazarz 2011” oraz przeczytać obszerne sprawozdanie Kazimierza Rafalika z przebiegu tej części Walnego Zgromadzenia.
15-05-2012
Małe skutki wielkiej burzy
Małe skutki wielkiej burzyPotężna burza, jaka w sobotę przeszła nad Poznaniem, na naszym Osiedlu wyrządziła niewielkie szkody. Zostało wywrócone jedno drzewo, na rogu ulic Dmowskiego i Stablewskiego. Choć drzewo małe, szkoda go, bo zdobiło to niezbyt urokliwe skrzyżowanie.
15-05-2012
Ułatwienia dla seniorów
Ułatwienia dla seniorówW cyklu permanentnych przeglądów technicznych dokonywane są także przeglądy instalacji elektrycznych. Podczas ich trwania seniorzy, którzy potrzebują pomocy, mogą poprosić dokonującego przeglądu elektryka o dokonanie drobnych napraw i zmian w instalacji – np. o założenie gniazdka. Prace te wykonywane są bezpłatnie.
(C) 2009-2017 by LT Media Net sp z o.o.