Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
27-09-2012
Przeglądy instalacji
Przeglądy instalacjiZgodnie z przepisami prawa budowlanego na Osiedlu prowadzone są przeglądy kominiarskie, gazowe i elektryczne. Liczymy na współpracę mieszkańców w tych istotnych dla naszego wspólnego bezpieczeństwa pracach.
25-09-2012
Jesień idzie…
Jesień idzie…Jesień idzie, nie ma na to rady! Słowami piosenki Andrzeja Waligórskiego współtwórcy radiowego „Studia 102” i Kabaretu „Elita” witamy Mieszkańców naszego Osiedla po wakacyjnej przerwie.
Za oknami bezchmurne niebo, ale musimy spojrzeć prawdzie w oczy. Rozpoczęła się jesień a z nią słotne dni. Mamy dla Państwa jednak dobre wiadomości. Od dzisiaj w naszych mieszkaniach będzie coraz cieplej. Rozpoczyna się sezon grzewczy (przez wielu pewnie od dawna wyczekiwany). Na koniec miła informacja dla mieszkańców bloków przy ulicy Stablewskiego 6 A-E i Dmowskiego 5/7 A-E. Prace termoizolacyjne przebiegają zgodnie z harmonogramem i ich zakończenie jest już bliskie! Jesień idzie, jest na nią rada!
08-08-2012
Bezpłatne badania mammograficzne na Łazarzu
Bezpłatne badania mammograficzne na ŁazarzuDo 29 sierpnia 2012 na osiedlach i ulicach Poznania można wykonać bezpłatne badanie mammograficzne. Organizatorem akcji jest Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medica oraz poznańskie spółdzielnie mieszkaniowe, a całość odbywa się w ramach Programu Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Piersi. Akcja skierowana jest do kobiet z grupy podwyższonego ryzyka czyli w wieku 50 – 69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanej mammografii oraz tych, które posiadają pisemne skierowanie do wykonania takiego badania. 

W akcji bierze udział także Spółdzielnia Mieszkaniowa „Grunwald”. Na Łazarzu mobilny punkt badań stanie 13 sierpnia na parkingu przed budynkiem administracji osiedla (ulica Klaudyny Potockiej 37). Mammobus będzie dostępny w dniach 13-14.08. od godziny 9:00 do 17:00.
08-08-2012
Portal „lazarz.pl” o termomodernizacji "desek"
Portal „lazarz.pl” o termomodernizacji  Nie informowailiśmy ostatnio o postępie prac termomodernizacyjnych budynków przy ulicach F.Stablewskiego 6 A-E i R.Dmowskiego 5-7 A-E. Uczynił to „za nas” portal lazarz pl (rumienimy się!).

Artykuł Termomodernizacja "desek” na półmetku autorstwa Janusza Ludwiczaka zamieszczony na stronie www.lazarz.pl ukazał się pierwszego sierpnia. Postęp prac widać doskonale na zamieszczonych zdjęciach (fot. J.Ludwiczak).
08-08-2012
Ubezpiecz mieszkanie z Uniqą
Ubezpiecz mieszkanie z UniqąSpółdzielnia Mieszkaniowa „Grunwald” w Poznaniu informuje, iż  w porozumieniu z firmą UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Oddział w Poznaniu został przygotowany dobrowolny i kompleksowy wariant ubezpieczenia mieszkań.

W przypadku Państwa zgody na takie rozwiązanie, składka płatna będzie z czynszem za mieszkanie. W skrzynkach pocztowych otrzymaliście Państwo szczegółową informację na ten temat oraz wniosek o ubezpieczenie.

Więcej informacji na stronie internetowej Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald.
(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.