Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
01-10-2012
Nowy sezon - stare kłopoty
Nowy sezon - stare kłopotyTak jak co roku wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego trwają prace z regulacjami i odpowietrzaniem instalacji C.O. w rozdzielniach i mieszkaniach.
29-09-2012
Zastąpił Lublina
Zastąpił Lublina Ta wiadomość ucieszyła zapewne pracowników działu technicznego oraz całą ekipę konserwatorów naszego Osiedla. Eksploatowany nieprzerwanie od 1997 roku, wysłużony samochód dostawczy marki Lublin, został zastąpiony Fordem Transitem. Zakupu dokonano z funduszu rezerwowego Osiedla „Łazarz” SM „Grunwald”. Mamy nadzieję, że i ten samochód będzie służył co najmniej 15 lat pracownikom naszego Osiedla i spółdzielcom.
27-09-2012
Przeglądy instalacji
Przeglądy instalacjiZgodnie z przepisami prawa budowlanego na Osiedlu prowadzone są przeglądy kominiarskie, gazowe i elektryczne. Liczymy na współpracę mieszkańców w tych istotnych dla naszego wspólnego bezpieczeństwa pracach.
25-09-2012
Jesień idzie…
Jesień idzie…Jesień idzie, nie ma na to rady! Słowami piosenki Andrzeja Waligórskiego współtwórcy radiowego „Studia 102” i Kabaretu „Elita” witamy Mieszkańców naszego Osiedla po wakacyjnej przerwie.
Za oknami bezchmurne niebo, ale musimy spojrzeć prawdzie w oczy. Rozpoczęła się jesień a z nią słotne dni. Mamy dla Państwa jednak dobre wiadomości. Od dzisiaj w naszych mieszkaniach będzie coraz cieplej. Rozpoczyna się sezon grzewczy (przez wielu pewnie od dawna wyczekiwany). Na koniec miła informacja dla mieszkańców bloków przy ulicy Stablewskiego 6 A-E i Dmowskiego 5/7 A-E. Prace termoizolacyjne przebiegają zgodnie z harmonogramem i ich zakończenie jest już bliskie! Jesień idzie, jest na nią rada!
08-08-2012
Bezpłatne badania mammograficzne na Łazarzu
Bezpłatne badania mammograficzne na ŁazarzuDo 29 sierpnia 2012 na osiedlach i ulicach Poznania można wykonać bezpłatne badanie mammograficzne. Organizatorem akcji jest Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medica oraz poznańskie spółdzielnie mieszkaniowe, a całość odbywa się w ramach Programu Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Piersi. Akcja skierowana jest do kobiet z grupy podwyższonego ryzyka czyli w wieku 50 – 69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanej mammografii oraz tych, które posiadają pisemne skierowanie do wykonania takiego badania. 

W akcji bierze udział także Spółdzielnia Mieszkaniowa „Grunwald”. Na Łazarzu mobilny punkt badań stanie 13 sierpnia na parkingu przed budynkiem administracji osiedla (ulica Klaudyny Potockiej 37). Mammobus będzie dostępny w dniach 13-14.08. od godziny 9:00 do 17:00.
(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.