Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
08-08-2012
Portal „lazarz.pl” o termomodernizacji "desek"
Portal „lazarz.pl” o termomodernizacji  Nie informowailiśmy ostatnio o postępie prac termomodernizacyjnych budynków przy ulicach F.Stablewskiego 6 A-E i R.Dmowskiego 5-7 A-E. Uczynił to „za nas” portal lazarz pl (rumienimy się!).

Artykuł Termomodernizacja "desek” na półmetku autorstwa Janusza Ludwiczaka zamieszczony na stronie www.lazarz.pl ukazał się pierwszego sierpnia. Postęp prac widać doskonale na zamieszczonych zdjęciach (fot. J.Ludwiczak).
08-08-2012
Ubezpiecz mieszkanie z Uniqą
Ubezpiecz mieszkanie z UniqąSpółdzielnia Mieszkaniowa „Grunwald” w Poznaniu informuje, iż  w porozumieniu z firmą UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Oddział w Poznaniu został przygotowany dobrowolny i kompleksowy wariant ubezpieczenia mieszkań.

W przypadku Państwa zgody na takie rozwiązanie, składka płatna będzie z czynszem za mieszkanie. W skrzynkach pocztowych otrzymaliście Państwo szczegółową informację na ten temat oraz wniosek o ubezpieczenie.

Więcej informacji na stronie internetowej Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald.
10-06-2012
Brak rusztowań
Brak rusztowańOd kilku dni niemal całkowicie zamarły prace przy termomodernizacji budynku przy ulicy Stablewskiego 6 A-E. Brak fragmentu rusztowań na elewacji północnej. Podwykonawca, budujący rusztowania nie może zakończyć pracy, gdyż wszystkie rusztowania ma zajęte na innych budowach.

Aby prace przy Stablewskiego mogły być kontynuowane, musi nastąpić odbiór techniczny rusztowań. Muszą one być wykonane w całości.

Termomodernizacja ruszy więc po rozebraniu rusztowań na innej budowie i zakończeniu ich montażu na naszej „Desce”.
10-06-2012
Potrzebne ławki
Potrzebne ławkiWiele miesięcy temu, gdy rozpoczęto przebudowę drogi wewnętrznej przy budynku Stablewskiego 6 A-E zniknęły dwie ławki. Stały tam od lat i dobrze służyły lokatorom. Przy nowej drodze ławek nie ma bo byłyby... zawalidrogą. Ale są bardzo potrzebne – zwłaszcza dla starszych lokatorów. Miejsca wokół budynku jest dosyć. A więc – kto zadba, aby ławki wróciły?
10-06-2012
Dla kogo huśtawki?
Dla kogo huśtawki?Na placu zabaw dla dzieci przy budynku przy ulicy Stablewskiego 6 A-E ostały się dwie równoważnie i dwie huśtawki. Na równoważniach dzieci nie ujrzysz, bo ich po prostu nie ma. Za to na huśtawkach! Są, ale wcale nie dzieci. Okupują je, zwłaszcza po południu i pod wieczór gimnazjaliści i licealiści, a nawet młodzież starsza. Bujanie się na huśtawce może sprzyja bujaniu w obłokach?
(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.