Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
31-05-2012
Zegarmistrz nadal na Głogowskiej
Zegarmistrz nadal na GłogowskiejRada Osiedla na swoim ostatnim posiedzeniu przyznała prawo do wynajęcia lokalu handlowego – czyli sklepu i warsztatu zegarmistrzowskiego przy ulicy Głogowskiej 117 nowemu najemcy. Jest nim syn zmarłego właściciela lokalu – Sławomir Wiśniewski.
31-05-2012
Gratowisko
GratowiskoTo zdjęcie zostało wykonane rankiem, 28 maja na podwórku domu przy ulicy Kasprzaka 1. Graty, ustawione obok świeżo odremontowanego śmietnika czekają na wywóz, który zaplanowany jest na 4 czerwca. Wydaje się, że właściciele pozbyli się ich nieco za wcześnie. Do tego miejsca mają dostęp wszyscy, również i ci, którzy wzniecili tu niedawno pożar. Piękny widok to także nie jest.
31-05-2012
Płotki wokół wieżowca
Płotki wokół wieżowcaWokół wieżowca przy ulicy Bogusławskiego 16 zbudowano nowe, niskie płotki, zabezpieczające zieleń. Zmiana otoczenia budynku nieznaczna, ale estetyka tego miejsca znacznie lepsza. A tych płotków nie jest wcale tak mało – w sumie 59 metrów.
28-05-2012
Zakończenie Dni Łazarza
Zakończenie Dni ŁazarzaW poniedziałek, 28 maja odbyło się w klubie „Krąg” zakończenie 23 Dni Łazarza. Najważniejszym punktem uroczystości było wręczenie nagrody imienia Stanisława Strugarka, którą otrzymała Sylwia Prętka-Galas i przyznanie tytułu „Człowiek Roku Łazarza 2012” którym uhonorowano Bogusława Duszyńskiego.
28-05-2012
Niebezpieczne balkony
Niebezpieczne balkonyOstatnio media donosiły o wypadkach, spowodowanych przez spadające mieszkańcom na głowy tynki balkonów. W naszej spółdzielni są takie niebezpieczne balkony, szczególnie w rejonie ulic Śniadeckich i Parkowej. Te balkony są remontowane na bieżąco, ale nie da się zrobić wszystkich na raz...
(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.