Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
07-05-2012
Przymusowa przerwa
Przymusowa przerwaPo kilkudniowej przerwie wznowione zostały prace przy przebudowie nawierzchni jezdni w bramie budynku przy ulicy Dmowskiego 12 – 14. Przerwa była spowodowana trudnościami z wyprowadzeniem samochodów z podwórza na czas remontu.
07-05-2012
Powtórna robota
Powtórna robotaDonosiliśmy niedawno o budowie chodnika na podwórzu budynku przy ulicy Dmowskiego 12. Na życzenie mieszkańców ustawiono tam rząd słupków. Świeżo zabetonowane słupki zostały, jak się przypuszcza, przez tych samych lokatorów poprzechylane w różne strony. Wyprostowano je i zabetonowano powtórnie, jednak nie ma żadnej gwarancji, że ponowna dewastacja słupków nie nastąpi.
07-05-2012
Pierwsze interwencje w sprawie płytek
Pierwsze interwencje w sprawie płytekPrawie równocześnie z rozpoczęciem robót termomodernizacyjnych na „desce” Stablewskiego 6 AE w Administracji pojawili się pierwsi mieszkańcy, protestujący przeciwko zrywaniu płytek w ich loggiach. Ponieważ sprawa powraca przy każdej termomodernizacji, podajemy wyjaśnienie Administracji Osiedla, dlaczego takie postępowanie jest konieczne.
07-05-2012
Nowa obudowa dla śmietników
Nowa obudowa dla śmietnikówNa podwórku domów przy ulicy Lodowej 16 – Stablewskiego 19 wybudowano nowe pomieszczenie dla śmietników, które zostały tu przeniesione z ulicy. Mamy nadzieję, że solidna i estetyczna obudowa długo posłuży mieszkańcom obu spółdzielczych budynków.
07-05-2012
Lokal użytkowy przy Wyspiańskiego
Lokal użytkowy przy WyspiańskiegoW budynku przy ulicy Wyspiańskiego 15A znajduje się należący do naszego Osiedla lokal użytkowy o powierzchni 91 metrów kwadratowych. Nie ma chętnych na jego wynajem, gdyż wejście znajduje się na klatce schodowej. W maju zostanie wybudowane dodatkowe wejście bezpośrednio z ulicy, co ułatwi wynajęcie lokalu. Osiedle osiągnie dzięki temu dodatkowy zysk.
(C) 2009-2017 by LT Media Net sp z o.o.