Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
15-05-2012
Ułatwienia dla seniorów
Ułatwienia dla seniorówW cyklu permanentnych przeglądów technicznych dokonywane są także przeglądy instalacji elektrycznych. Podczas ich trwania seniorzy, którzy potrzebują pomocy, mogą poprosić dokonującego przeglądu elektryka o dokonanie drobnych napraw i zmian w instalacji – np. o założenie gniazdka. Prace te wykonywane są bezpłatnie.
11-05-2012
Nowy cięgnik - wciągarka
Nowy cięgnik - wciągarkaPrawidłowa nazwa urządzenia, widocznego na zdjęciu to: cięgnik – wciągarka. Będzie napędzać windę w klatce B budynku przy ulicy Stablewskiego 6. Maszyna została dostarczona w piątek, 11 maja. Pracownicy SUAiD zgodnie twierdzą, że prace modernizacyjne zostaną zakończone zgodnie z terminem i zmodernizowany dźwig 25 maja zacznie obsługiwać mieszkańców.
11-05-2012
Instalacje gazowe - bez uwag
Instalacje gazowe - bez uwagNajlepiej z wszystkich przeglądów technicznych, prowadzonych na naszym Osiedlu wypadł przegląd instalacji gazowych. Praktycznie nie zanotowano usterek. Jest to wynik systematycznej kontroli instalacji gazowych, prowadzonej od wielu lat.
11-05-2012
Wrak nadal stoi
Wrak nadal stoiNa podwórzu domu przy ulicy Potworowskiego 16 od wielu miesięcy stoi samochód – wrak. Okazało się, że od mojej ostatniej wizyty nastąpił postęp w sprawie. Po wielu miesiącach starań Administracji udało się ustalić tożsamość właściciela wozu. Jest nim jeden z mieszkańców budynku, przy którym wrak stoi. Niestety, teraz z kolei nie można ustalić miejsca pobytu właściciela. Bez zgody właściciela usunąć wraka nie można. Zajrzę tam jesienią, ale obawiam się, że nic się nie zmieni, poza kolorem liści na pobliskich drzewach.
11-05-2012
Wyjazd gotowy
Wyjazd gotowyPo krótkiej przerwie dokończono prace przy położeniu nowej nawierzchni w bramie domu przy ulicy Dmowskiego 12 – 14. Teraz zamiast wyboistej trylinki znajduje się tam elegancki pozbruk.
(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.