Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
11-05-2012
Walne Zgromadzenie
Walne Zgromadzenie

10 maja obradowała 1 część Walnego Zgromadzenia Członków SM „Grunwald”, obejmująca Osiedle Łazarz. Obrady podzielono na dwie części – pierwszą, poświęconą całej Spółdzielni – sprawy, tam poruszane powinny się po zakończeniu obrad wszystkich 5 części Walnego Zgromadzenia znaleźć na stronie WWW. (zarząd). W części, poświęconej naszemu Osiedlu został pokazany film „Osiedle Łazarz 2011” - o pracach, prowadzonych na naszym Osiedlu w ubiegłym roku oraz zostały – między innymi – przedstawione zebranym sprawozdania Rady Osiedla i jego Administracji


10-05-2012
Przeglądy kominiarskie
Przeglądy kominiarskiePodczas dorocznych przeglądów technicznych najwięcej usterek wykrywa się przy przeglądach kominiarskich. Remontując swoje mieszkania lokatorzy często podłączają różne urządzenia do przewodów wentylacyjnych. Zakładają tam gniazda ptaki. Usterki te usuwa znany wszystkim na Osiedlu Błażej Maciejewski, pracownik Spółdzielni Kominiarskiej, zawsze ubrany w tradycyjny kominiarski strój, w czarnym cylindrze na głowie
10-05-2012
Raz na pięć lat...
Raz na pięć lat...Zgodnie z prawem budowlanym każdy z budynków naszego Osiedla raz na pięć lat jest poddawany gruntownemu przeglądowi technicznemu. W tym roku techniczne przeglądy pięcioletnie odbyły się w kwietniu i objęły następujące budynki: Śniadeckich od numeru 3 do 23, Głogowska 107 – 109, Krauthofera 35 i Potockiej 31 – 33.
10-05-2012
Niedzielna awaria
Niedzielna awariaZ opóźnieniem, spowodowanym „Wielką majówką” dotarła do nas wiadomość o poważnej awarii wodociągowej w domu przy ulicy Stablewskiego 16 – pod sklepem „Żabka”. 29 kwietnia, w niedzielę mieszkańcy zgłosili brak dopływu wody. Okazało się, że wylewa się ona do piwnicy, poprzez kompletnie skorodowane kolanko. Dyżurni instalatorzy, Ireneusz Sikorski i Jan Andrzejczak pracując przez pięć godzin w trudnych warunkach, w zalanej piwnicy, usunęli awarię. Mieszkańcy nie mieli wody przez cały dzień.
07-05-2012
Wymiana stolarki okiennej
Wymiana stolarki okiennej30 kwietnia rozpoczęła się wymiana stolarki na klatkach schodowych budynku przy ulicy Stablewskiego 6 A-E. Nowe okna powinny być zamontowane przed rozpoczęciem prac termomodernizacyjnych. Niestety, z powodu zwłoki spowodowanej późniejszym, niż zwykle przyznaniem kredytu bankowego, było to niemożliwe.
(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.