Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
07-05-2012
Spalone śmietniki wyremontowane
Spalone śmietniki wyremontowaneZakończona została odbudowa spalonego niedawno pomieszczenia na śmietniki przy ulicy Kasprzaka 1. Oto, jak to miejsce wygląda obecnie. Całość kosztów musiało ponieść nasze Osiedle. Ubezpieczyciel odmówił jakichkolwiek wypłat z tytułu pożaru.
07-05-2012
Przymusowa przerwa
Przymusowa przerwaPo kilkudniowej przerwie wznowione zostały prace przy przebudowie nawierzchni jezdni w bramie budynku przy ulicy Dmowskiego 12 – 14. Przerwa była spowodowana trudnościami z wyprowadzeniem samochodów z podwórza na czas remontu.
07-05-2012
Powtórna robota
Powtórna robotaDonosiliśmy niedawno o budowie chodnika na podwórzu budynku przy ulicy Dmowskiego 12. Na życzenie mieszkańców ustawiono tam rząd słupków. Świeżo zabetonowane słupki zostały, jak się przypuszcza, przez tych samych lokatorów poprzechylane w różne strony. Wyprostowano je i zabetonowano powtórnie, jednak nie ma żadnej gwarancji, że ponowna dewastacja słupków nie nastąpi.
07-05-2012
Pierwsze interwencje w sprawie płytek
Pierwsze interwencje w sprawie płytekPrawie równocześnie z rozpoczęciem robót termomodernizacyjnych na „desce” Stablewskiego 6 AE w Administracji pojawili się pierwsi mieszkańcy, protestujący przeciwko zrywaniu płytek w ich loggiach. Ponieważ sprawa powraca przy każdej termomodernizacji, podajemy wyjaśnienie Administracji Osiedla, dlaczego takie postępowanie jest konieczne.
07-05-2012
Nowa obudowa dla śmietników
Nowa obudowa dla śmietnikówNa podwórku domów przy ulicy Lodowej 16 – Stablewskiego 19 wybudowano nowe pomieszczenie dla śmietników, które zostały tu przeniesione z ulicy. Mamy nadzieję, że solidna i estetyczna obudowa długo posłuży mieszkańcom obu spółdzielczych budynków.
(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.