Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
07-05-2012
Majowe święta
Majowe świętaJak co roku na budynkach Osiedla Łazarz zawisły setki biało-czerwonych flag. I podobnie, jak w latach ubiegłych najchętniej i najbardziej obficie biel i czerwień królowała na budynkach, położonych przy ulicach Dmowskiego i Stablewskiego.
23-04-2012
Zniszczone drzwi
Po raz kolejny zostały zdewastowane drzwi w budynkach przy ulicy Kasprzaka 1 i 2. Administracja zgłosiła ten, przynoszący Osiedlu duże straty przypadek Policji. Drzwi naprawiono.
23-04-2012
Wymiana dźwigów
Prace przy wymianie dźwigu przy Stablewskiego 6B idą pełną parą. Natomiast wymiana drugiej, przewidzianej na ten rok windy – przy ulicy Hetmańskiej 67 – odbędzie się później. Mieszkańcy tego budynku prosili o przesunięcie remontu na termin wakacyjny. Prace rozpoczną się zatem pod koniec czerwca.
23-04-2012
Wycięte drzewa
W ubiegły wtorek ekipy Zieleni Miejskiej wycięły grupę starych drzew, rosnących na rogu ulic Łukaszewicza i Stablewskiego. Przyzwyczailiśmy się do ich widoku i teraz ten narożnik wygląda trochę łyso…
23-04-2012
Smary na schodkach
Na jedenastym piętrze obu „Desek” znajdują się schodki, prowadzące do maszynowni wind. To ulubione miejsce spotkań młodzieży z okolicy. Znajduje się tam różne rzeczy, między innymi torebki po narkotykach. Ostatnio mieszkańcy jednej z klatek schodowych w budynku przy Stablewskiego 6 pokryli te schodki jakimś gęstym smarem. Ma on odstraszyć bywalców tego swoistego azylu. Czy zadziała? - trudno powiedzieć.
(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.