Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
17-04-2012
Ucięty przewód
W budynku przy ulicy Śniadeckich 30 nieznani sprawcy wycięli i ukradli odcinek przewodu elektrycznego, zasilającego budynek . Choć Spółdzielnia takim wydarzeniom zapobiec nie może, musi pokrywać koszty tego typu uszkodzeń.
17-04-2012
Posiedzenie Rady Osiedla
16 kwietnia odbędzie się posiedzenie Rady Osiedla „Łazarz”. Głównym punktem obrad będzie sprawa rozdysponowania kredytu przyznanego Spółdzielni „Grunwald” przez PKO BP w Warszawie Sprawozdanie z przebiegu obrad w następnym wydaniu „Tygodnia na Osiedlu”
17-04-2012
Ogłoszenia
Na dziesiątkach słupów od latarni, drzew, w zakamarkach klatek schodowych znaleźć można malownicze – na swój sposób -grona przeróżnych ogłoszeń. Ogłoszenia są wieszane – a zatem są potrzebne mieszkańcom.
Postaramy się więc – możliwie szybko – uruchomić dział ogłoszeń na stronie internetowej Osiedla. Będą bezpłatne dla spółdzielców i bardzo tanie dla firm, działających na Osiedlu „Łazarz”
17-04-2012
Nowa pracownica administracji
Od trzeciego kwietnia w Administracji Osiedla przybyła nowa pracownica – Kamila Bartoszewicz. Została przyjęta, gdyż 30 marca odeszła na emeryturę pani Irena Drozd. Nie jest to więc zwiększenie liczby pracowników Administracji
17-04-2012
Na Hetmańskiej odpadają tynki
W łączniku, znajdującym się nad Lodową co roku odpadają tynki ze stropów. Doraźne naprawy nie przynoszą efektów. Trzeba będzie znaleźć dodatkowe środki finansowe, aby trwale rozwiązać ten problem.
(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.