Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Budynki

Bogusławskiego 16, 16A

Rok budowy: 1983
Mieszkania: 40

Opis konstrukcji i wykończenia budynku:

Nieruchomość składa się z 2 budynków – Bogusławskiego 16 jest to budynek mieszkalny, natomiast Bogusławskiego 16A jest to pawilon usługowy.

Bogusławskiego 16.
Budynek mieszkalny 12-to kondygnacyjny, w całości podpiwniczony. Posiada 1 klatkę schodową. Ławy fundamentowe żelbetowe i betonowe. Ściany piwniczne wylewane betonowe. Układ konstrukcyjny budynku szkieletowy żelbetowy z wypełnieniem z gazobetonu grubości 24 cm. Ściany działowe z cegły dziurawki. Stropy prefabrykowane. Klatki schodowe wykonane z elementów prefabrykowanych. Stropodach wentylowany z płyt korytkowych, opartych na ściankach ażurowych, kryty papą.
Stolarka okienna z PVC, drzwiowa drewniana. Mieszkania i klatki schodowe tynkowane. Piwnice bielone. Schody wykończone lastrico. W piwnicach posadzki betonowe. Z zewnątrz kondygnacje mieszkalne budynku ocieplone styropianem grubości 12 cm., tynkowane z cokołem z płukanego lastrico, przemalowanym farbą olejną. Podłoga balkonów cementowa, balustrady stalowe. Rynny, rury spustowe i zewnętrzne parapety oraz obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej.

Bogusławskiego 16A.
Pawilon usługowy, 2 kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony. Budynek posiada 1 klatkę schodową. Ławy fundamentowe żelbetowe i betonowe. Ściany piwniczne wylewane betonowe. Układ konstrukcyjny budynku szkieletowy żelbetowy z wypełnieniem z gazobetonu gr.6cm., częściowo prefabrykowany. Ściany działowe z cegły dziurawki. Stropy prefabrykowane. Klatka schodowa z elementów prefabrykowanych. Stropodach wentylowany z płyt korytkowych, opartych na ściankach ażurowych, kryty papą.
Stolarka okienna i drzwiowa typowa drewniana. Pomieszczenia i klatka schodowa tynkowana. Piwnice bielone. Schody wykończone lastrico. Schody zewnętrzne, fosy okienne i murki donic na zieleń betonowe. Z zewnątrz budynek tynkowany z cokołem z płukanego lastrico. Rynny, rury spustowe i zewnętrzne parapety oraz obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej. Balustrady stalowe.

Budynki wyposażone są w następujące instalacje: centralnego ogrzewania z lokalnej kotłowni gazowej, wodociągową, kanalizacyjną, gazową, energii elektrycznej, telefoniczną, telewizji kablowej i domofonową. Budynek mieszkalny wyposażony  jest w 2 dźwigi osobowe.

Charakterystyka liczbowa budynku ul. Bogusławskiego 16:

Kubatura budynku 9372 m3
Powierzchnia zabudowy 397,8 m2
Liczba mieszkań 40
Powierzchnia użytkowa lokali 2910,2 m2
Powierzchnia pomieszczeń przynależnych 142,5m2
Powierzchnia wspólna 633.3 m2
Powierzchnia netto budynku 3686,0 m2

Charakterystyka liczbowa budynku ul. Bogusławskiego 16A:

Kubatura budynku 2629 m3
Powierzchnia zabudowy 421,7 m2
Liczba mieszkań 0
Powierzchnia użytkowa lokali 564,6 m2
Powierzchnia pomieszczeń przynależnych 17,5 m2
Powierzchnia wspólna 156,4 m2
Powierzchnia netto budynku 738,5 m2
(C) 2009-2021 by LT Media Net sp z o.o.