Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
28-09-2015
Plenarne zebranie Rady Osiedla

W Klubie Osiedlowym Krąg, 28 września na plenarnym posiedzeniu zebrała się Rada Osiedla Łazarz Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald. Osiedlowi radni zaopiniowali min.  projekt planu kosztów administracji ogólnej na rok 2015 oraz zasady sfinansowania dodatkowych prac remontowych w budynku pawilonu administracji Osiedla. (zob. porządek obrad) W zebraniu wziął udział Prezes Zarządu SM. „Grunwald”  pan Ekspedyt Piotr Wrociński.


27-09-2015
Sezon grzewczy rozpoczęty
Sezon grzewczy rozpoczęty

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" w Poznaniu uprzejmie informuje, że Veolia Energia Poznań S.A. w poniedziałek 28 września 2015 roku rozpoczęła ogrzewanie zasobów Spółdzielni. To niechybny znak, że zima  zbliza się do nas wielkimi krokami!


26-09-2015
HejtStop!
HejtStop!

Mamy problem z nienawiścią - jest jej tyle, że czasem jej nie zauważamy. W Polskich miastach pełno jest nienawistnych bazgrołów, rasistowskich wypocin i Gwiazd Dawida na szubienicy. Po prostu hejtów. I nawet, jeśli je widzimy, nie reagujemy. Bo jak? Projekt Hejtstop został stworzony po to, żeby reagować się dało.


13-09-2015
Solidarni z uchodźcami
Solidarni z uchodźcami

Przez Europę przetacza sie największy od zakończenia drugiej wojny światowej exodus wojennych uchodźców. W minioną sobotę 12 września przypadał międzynarodowy dzień solidarności z uchodźcami, którzy teraz tak bardzo potrzebują naszego wsparcia. Mieszkańcy Osiedla łazarz też się włączyli! Zapraszamy do galerii.


07-09-2015
Zapraszamy do Kręgu!
Zapraszamy do Kręgu!

Od pierwszych dni września trwają zapisy na zajęcia organizowane przez Klub Krąg Osiedlowy "Krąg" w sezonie 2015/2016. Klub tradycyjnie swoją propozycję skierował do wszystkich mieszkańców naszego osiedla i dzielnicy, niezależnie od wieku! Informacje i zapisy od poniedziałku do piątku w godz. od 13:00 do 19:00. w sekretariacie klubu. Więcej szczegółów o zajęciach na stronie klubowej www.klubkrag.pl (tam też można skorzystać z naszego formularza zgłoszeniowego).


(C) 2009-2023 by LT Media Net sp z o.o.