Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
15-10-2014
Będzie bezpieczniej!

Będzie bezpieczniej. Na wniosek naszych sąsiadów, mieszkańców ulicy Józefa Łukaszewicza nr 16 został zamknięty dla osób postronnych wjazd do podwórza tej nieruchomości. 13 października została zamontowana automatyczna brama. 


 


14-10-2014
Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

Rada i Kierownictwo Osiedla Łazarz z okazji Dnia Edukacji Narodowej składa podziękowania i najlepsze życzenia gronu pedagogicznemu i pracownikom administracyjnym wszystkich łazarskich placówek oświatowych oraz instruktorom i wychowawcom pracującym w naszym Klubie.


13-10-2014
"Jaki Łazarz w 2018 roku"

W najbliższą sobotę 18 października o godz. 10:00 w Klubie Krąg odbędzie się debata kandydatów do Rady Miasta Poznania z okręgu wyborczego nr 2 obejmującego oprócz Osiedla „Św. Łazarz”, Jeżyce, Ogrody i tzw. Stary Grunwald. Podczas organizowanej przez portal lazarz.pl debaty mieszkańcy Łazarza będą mieli niepowtarzalną okazję podyskutowania kandydatami do Rady Miasta wszystkich komitetów i ich program. Do udziału w debacie Jaki Łazarz w 2018 roku zostali zaproszeni przedstawicielu wszystkich poznańskich  komitetów wyborczych. Serdecznie zapraszamy! A wybory już za miesiąc 16 listopada…


08-10-2014
Remont tarasu
Remont tarasu

Doczekał się remontu taras w budynku przy ul. J.Łukaszewicza nr 16a/16b. Doczekali się też mieszkańcy :-). Prace polegają na usunięciu starej nieszczelnej izolacji, położeniu nowej oraz ułożeniu kostki brukowej. Remont tarasu rozpoczął się 7 października i potrwa przez kolejne dziesieć dni (jak zapewnia nas ekipa remontowa)


04-10-2014
Wodny Świat
Wodny Świat

Piękny wielobarwny mural, który zdążyliśmy już nieoficjalnie ochrzcić mianem „Wodnego Światu” powstał w miniony weekend na bocznej ścianie Klubu Krąg. Został on stworzony podczas warsztatów „Street-ARTywności”w ramach projektu „KARnet15+ – model współpracy trójsektorowej”. Zajęcia zorganizowały poznańskie Kluby Aktywności Rozmaitych orazCentrum Inicjatyw Młodzieżowych Horyzonty..


(C) 2009-2023 by LT Media Net sp z o.o.