Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
02-10-2014
Wandale nie próżnują
Wandale nie próżnują

Z dumą patrzymy na nasze odnowione budynki, włożony wysiłek i środki finansowe na ten cel przeznaczone na pewno się opłaciły. Zmniejszają się nasze rachunki za C.o. a o estetycznej stronie trudno nie wspomnieć. Żeby nie było za pięknie o to starają się od pewnego czasu łazarscy wandale. Przykład z dnia dzisiejszego.  W budynku przy ul. K. Potockiej nr 33 a została zniszczona zewnętrzna elewacja. Na ścianie pojawiły się szpecące napisy. Pseudo artysta (lub też artyści) w ten sam sposób zdewastował drzwi wejściowe do budynku oraz drzwi do piwnicy. Przykłady dewastacji naszej wspólnej własności jaką są nasze spółdzielcze budynki można niestety mnożyć.


29-09-2014
Prace drogowe
Prace drogowe

Rozpoczyna się remont wewnętrznej drogi osiedlowej przy ul. Gustawa Potworowskiego nr.nr 16 - 22. Prace potrwają do końca miesiąca października. Mieszkańców budynku prosimy o wyrozumiałość.


23-09-2014
Nowe okna, nowe drzwi
Nowe okna, nowe drzwi

Nastają chłodne dni zatem ta wiadomosć powinna ucieszyć mieszkańców budynków spółdzielczych przy ul. J.J. Śniadeckich nr.nr 21 i 23 oraz G.Potworowskiego nr.nr 16, 18, 20, 22. Właśnie w tych budynkach zostały wymienione okna oraz drzwi. Prace montażowe  potrają do końca września.


16-09-2014
Od października nowe Kierownictwo Osiedla!

Podczas nadzwyczajnego posiedzenia Rady Osiedla „Łazarz” Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald” przewodniczący rady pan Jerzy Babiak  poinformował oficjalnie zebranych, że od 5 października nowym kierownikiem Osiedla „Łazarz” Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald będzie dotychczasowy zastępca, pan Zdzisław Nowak. Funkcję kierownika technicznego i zastępcy kierownika Osiedla obejmie pan  Adam Antoniewski. Obydwu Panom składamy gratulacje i życzymy powodzenia! 


15-09-2014
Czterdzieści lat minęło...
Czterdzieści lat minęło...

W poniedziałek 15 września w Klubie Krąg  podczas okolicznościowego zebrania Rady Osiedla „Łazarz” Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald” uroczyście pożegnano pana Józefa Żeleńskiego, dotychczasowego kierownika osiedla który po ponad czterdziestu latach pracy na Łazarzu przechodzi z początkiem października na emeryturę. Józef Żeleński kierował Osiedlem Łazarz  przez dziewiętnaście lat.  Za jego kadencji  spółdzielcze bloki na Łazarzu zmieniły się nie do poznania. Najważniejszym przedsięwzięciem dokonanym w tym czasie była dobiegająca końca termorenowacja osiedlowych budynków. Józef Żeleński w 2010 roku za wieloletnie zasługi na rzecz mieszkańców otrzymał tytuł Człowiek Roku Łazarza. Panie Józefie dziękujemy! 


(C) 2009-2023 by LT Media Net sp z o.o.