Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
29-01-2014
Łazarz kocha recycling
Łazarz kocha recycling

Zapraszamy mieszkańców Łazarza na Walentynki inne niż wszystkie! W dzień świętego Walentego (14 lutego) zapraszamy  do udziału w akcji"Kocham recykling", której głównym partnerem jest firma Samsung. Do akcji włączyło się już 70 miast w całej Polsce. W ramach akcji zamieniamy stare i zużyte baterie na lizaki w kształcie (jakby inaczej) czerwonych serc! W Poznaniu, zbiórka będzie prowadzona w czterech punktach, w tym w Klubie Krąg (ulica Romana Dmowskiego 37).


24-01-2014
Prezydent Poznania wyróżnił Marię Łazarz
Prezydent Poznania wyróżnił  Marię Łazarz

Pani Maria Łazarz Przewodnicząca Zarządu Osiedla „Św. Łazarz” została w tym tygodniu wyróżniona przez Prezydenta Ryszarda Grobelnego okolicznościowym podziękowaniem za dziesięcioletnią działalność w samorządzie pomocniczym Poznania. 


16-01-2014
Konsultacje społeczne
Konsultacje społeczne

W poniedziałek, 20 stycznia 2014 r. o godz. 17:00 w Zespole Szkół Gimnazjalno-Licealnych odbędzie się I etap konsultacji społecznych dotyczących projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Parku Kasprowicza. Będzie to spotkanie z zespołem projektowym Miejskiej Pracowni Urbanistycznej. Mieszkańców Osiedla serdecznie zapraszamy.


23-12-2013
Boże Narodzenie 2013
Boże Narodzenie 2013

Wesołych Świat Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzą Mieszkańcom naszego Osiedla Rada i Kierownictwo Osiedla Łazarz oraz Klub Krąg SM „Grunwald”


19-12-2013
Łazarskie Spotkanie Opłatkowe
Łazarskie Spotkanie Opłatkowe

Z licznych spotkań wigilijnych organizowanych w Klubie w okresie przedświątecznym najbardziej uroczyste i pachnące prawdziwymi świętami jest „Łazarskie spotkanie opłatkowe” wyrosłe z bamberkowej tradycji. Podczas tych spotkań gościmy w „Kręgu” nie tylko łazarskich seniorów, ale i przedstawicieli całej rodziny klubowej. 


(C) 2009-2023 by LT Media Net sp z o.o.