Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
10-12-2013
„Animal Security”
„Animal Security”

Fundacja Ochrony Przyrody „Animal Security” i Klub Krąg ogłaszają zbiórkę na rzecz potrzebujących zwierząt.  W dniach 11-12 grudnia na terenie naszego klubu będziemy zbierać karmę, żwirek, oraz kocyki dla podopiecznych fundacji. W imieniu naszych „małych braci” zapraszamy serdecznie mieszkańców Łazarza do udziału w akcji!


09-12-2013
Szlachetna Paczka
Szlachetna Paczka

W weekend 6-8 grudnia odbył się w całym kraju Wielki Finał Szlachetnej Paczki. Po raz pierwszy w historii tej akcji, Szlachetne Paczki dotarły także na Łazarz! Szlachetna Paczka to projekt, który co roku łączy tysiące osób: wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców i dobroczyńców. To akcja, która odpowiada na konkretne zapotrzebowania konkretnych ludzi postawionych w szczególnie trudnej sytuacji życiowej. 


 


06-12-2013
Ksawery... zniszczył dach
Ksawery... zniszczył dach

Orkan Ksawery, od 4 grudnia pustoszy Wielką BrytanięHolandięNiemcy i Polskę. Jego skutki odczuło również nasze osiedle, w tym budynek przy ulicy Romana Dmowskiego (blok nr 12-16). W rezultacie niszczycielskiej siły huraganu, niezbędne było w trybie pilnym dokonać wymiany 150 m. kw. pokrycia dachu papą termozgrzewalną. 


 


02-12-2013
Dla dzieci i ... nie tylko!
Dla dzieci i ... nie tylko!

Dobre wieści dla Łazarza. Jak poinformował nas Radny Wojciech Woskowiak  Zastępca Prezydenta Poznania Mirosław Kruszyński wyraził zgodę na zamianę gruntów, przy ul. Dmowskiego, między miastem, a Spółdzielnią Mieszkaniową "Grunwald". Oznacza to, że w przyszłym roku plac zabaw zostanie rozbudowany. Środki na to zadanie, w kwocie 53.000 złotych, przeznaczyła Rada Osiedla św. Łazarz.


25-11-2013
Wodomierze
Wodomierze

Dział Techniczny Administracji Osiedla "Łazarz" donał w drugiej połowie listopada wymiany i legalizacji 328 wodomierzy w 164 mieszkaniach w budynku przy ulicy F.Stablewskiego 6 A-E.


(C) 2009-2023 by LT Media Net sp z o.o.