Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
07-06-2013
Myślimy o zimie!
Myślimy o zimie!Zima dawno za nami… Ale pamiętamy wszyscy o jej tegorocznej uciążliwości . Pamięta także o jej skutkach osiedlowa administracja! Trwają aktualnie prace związane z montażem płotków spowalniających spadek śniegu ze stromych dachów przy ul. J.J. Śniadeckich (dotyczy to budynków o numerach: 5 , 9, 11, 13, 15, 17, 21.
04-06-2013
Czyste i pachnące klatki schodowe
Czyste i pachnące klatki schodoweKlatki schodowe nie zawsze znajdują się na priorytetowej liście potrzeb… Ale to nie oznacza, że się o nich zapomina. Najświeższy przykład, to budynki przy ulicy Klaudyny Potockiej (o numerach 24, 26, 28) . Tutaj klatki schodowe zostały wymalowane, a przedtem wymienione zostały okna.
03-06-2013
Nowy parking (wkrótce)
Nowy parking (wkrótce)Trwają prace przy budowie parkingu przy ul. Józefa Łukaszewicza nr 16. Montowana jest brama wjazdowa wraz z nowym ogrodzeniem.
27-05-2013
Inauguracyjne posiedzenie Rady Osiedla
Inauguracyjne posiedzenie Rady OsiedlaW poniedziałek, 27 maja odbyło się w Klubie Krąg pierwsze w nowej kadencji (2013-2016)posiedzenie Rady Osiedla „Łazarz” Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald”. Zebranie otworzył wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej SM pan Jerzy Łacny, który przeprowadził wybór przewodniczącego rady. W jawnym głosowaniu, jednomyślnie przewodniczącym Rady Osiedla wybrany został pan Jerzy Babiak. W zebraniu uczestniczyli przedstawiciele władz Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald”
z prezesem panem Piotrem Wrocińskim.
16-05-2013
Nowe rośliny w Ogrodzie Łazarz
Nowe rośliny w Ogrodzie ŁazarzDynię olbrzymią, jadalną, dynię ozdobną, maciejkę, kapustę ozdobną, czarnuszkę, słonecznik, cynię, kosmos oraz zestaw roślin na suche bukiety zasiali w Ogrodzie Łazarz mieszkańcy pobliskich bloków wraz z wolontariuszami programu Generator Malta. Już na najbliższą sobotę została zaplanowana pierwsza impreza plenerowa w Ogrodzie - Piknik z pyrą, przygotowana we współpracy z grupą Pyrspektywy.
(C) 2009-2023 by LT Media Net sp z o.o.