Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
03-10-2012
Jesienne mycie okien
Jesienne mycie okienDo końca października gospodarze domów zatrudnieni na naszym Osiedlu są zobowiązani do umycia okien na klatkach schodowych we wszystkich budynkach. Zgodnie z zakresem obowiązków taką czynność wykonuje się dwa razy w roku.
01-10-2012
Nowy sezon - stare kłopoty
Nowy sezon - stare kłopotyTak jak co roku wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego trwają prace z regulacjami i odpowietrzaniem instalacji C.O. w rozdzielniach i mieszkaniach.
29-09-2012
Zastąpił Lublina
Zastąpił Lublina Ta wiadomość ucieszyła zapewne pracowników działu technicznego oraz całą ekipę konserwatorów naszego Osiedla. Eksploatowany nieprzerwanie od 1997 roku, wysłużony samochód dostawczy marki Lublin, został zastąpiony Fordem Transitem. Zakupu dokonano z funduszu rezerwowego Osiedla „Łazarz” SM „Grunwald”. Mamy nadzieję, że i ten samochód będzie służył co najmniej 15 lat pracownikom naszego Osiedla i spółdzielcom.
27-09-2012
Przeglądy instalacji
Przeglądy instalacjiZgodnie z przepisami prawa budowlanego na Osiedlu prowadzone są przeglądy kominiarskie, gazowe i elektryczne. Liczymy na współpracę mieszkańców w tych istotnych dla naszego wspólnego bezpieczeństwa pracach.
25-09-2012
Jesień idzie…
Jesień idzie…Jesień idzie, nie ma na to rady! Słowami piosenki Andrzeja Waligórskiego współtwórcy radiowego „Studia 102” i Kabaretu „Elita” witamy Mieszkańców naszego Osiedla po wakacyjnej przerwie.
Za oknami bezchmurne niebo, ale musimy spojrzeć prawdzie w oczy. Rozpoczęła się jesień a z nią słotne dni. Mamy dla Państwa jednak dobre wiadomości. Od dzisiaj w naszych mieszkaniach będzie coraz cieplej. Rozpoczyna się sezon grzewczy (przez wielu pewnie od dawna wyczekiwany). Na koniec miła informacja dla mieszkańców bloków przy ulicy Stablewskiego 6 A-E i Dmowskiego 5/7 A-E. Prace termoizolacyjne przebiegają zgodnie z harmonogramem i ich zakończenie jest już bliskie! Jesień idzie, jest na nią rada!
(C) 2009-2023 by LT Media Net sp z o.o.