Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
11-05-2012
Instalacje gazowe - bez uwag
Instalacje gazowe - bez uwagNajlepiej z wszystkich przeglądów technicznych, prowadzonych na naszym Osiedlu wypadł przegląd instalacji gazowych. Praktycznie nie zanotowano usterek. Jest to wynik systematycznej kontroli instalacji gazowych, prowadzonej od wielu lat.
11-05-2012
Wrak nadal stoi
Wrak nadal stoiNa podwórzu domu przy ulicy Potworowskiego 16 od wielu miesięcy stoi samochód – wrak. Okazało się, że od mojej ostatniej wizyty nastąpił postęp w sprawie. Po wielu miesiącach starań Administracji udało się ustalić tożsamość właściciela wozu. Jest nim jeden z mieszkańców budynku, przy którym wrak stoi. Niestety, teraz z kolei nie można ustalić miejsca pobytu właściciela. Bez zgody właściciela usunąć wraka nie można. Zajrzę tam jesienią, ale obawiam się, że nic się nie zmieni, poza kolorem liści na pobliskich drzewach.
11-05-2012
Wyjazd gotowy
Wyjazd gotowyPo krótkiej przerwie dokończono prace przy położeniu nowej nawierzchni w bramie domu przy ulicy Dmowskiego 12 – 14. Teraz zamiast wyboistej trylinki znajduje się tam elegancki pozbruk.
11-05-2012
Walne Zgromadzenie
Walne Zgromadzenie

10 maja obradowała 1 część Walnego Zgromadzenia Członków SM „Grunwald”, obejmująca Osiedle Łazarz. Obrady podzielono na dwie części – pierwszą, poświęconą całej Spółdzielni – sprawy, tam poruszane powinny się po zakończeniu obrad wszystkich 5 części Walnego Zgromadzenia znaleźć na stronie WWW. (zarząd). W części, poświęconej naszemu Osiedlu został pokazany film „Osiedle Łazarz 2011” - o pracach, prowadzonych na naszym Osiedlu w ubiegłym roku oraz zostały – między innymi – przedstawione zebranym sprawozdania Rady Osiedla i jego Administracji


10-05-2012
Przeglądy kominiarskie
Przeglądy kominiarskiePodczas dorocznych przeglądów technicznych najwięcej usterek wykrywa się przy przeglądach kominiarskich. Remontując swoje mieszkania lokatorzy często podłączają różne urządzenia do przewodów wentylacyjnych. Zakładają tam gniazda ptaki. Usterki te usuwa znany wszystkim na Osiedlu Błażej Maciejewski, pracownik Spółdzielni Kominiarskiej, zawsze ubrany w tradycyjny kominiarski strój, w czarnym cylindrze na głowie
(C) 2009-2023 by LT Media Net sp z o.o.