Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Budynki

Głogowska 26A

Rok budowy: 1965
Mieszkania: 12

Opis konstrukcji i wykończenia budynku:

Budynek mieszkalny 5-cio kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony, z poddaszem użytkowym. W poziomie przyziemia znajduje się lokal użytkowy.
Ławy fundamentowe żelbetowe. Mury piwnic z cegły ceramicznej pełnej. Ściana frontowa parteru, z uwagi na zaprojektowane podcienia, wykonana została w konstrukcji żelbetowej szkieletowej. Ściany nośne z cegły ceramicznej pełnej. Ściany działowe z cegły dziurawki. Stropy nad piwnicą oraz nad przyziemiem typu Ackermanna, nad pozostałymi kondygnacjami prefabrykowane typu DMS. Stropodach płaski jednospadowy z płyt prefabrykowanych, opartych na belkach DMS, pokryty papą. Klatki schodowe wykonane z elementów prefabrykowanych, do piwnicy żelbetowe.
Stolarka okienna i drzwiowa typowa drewniana, w lokalu użytkowym stalowa nietypowa. Posadzki w pomieszczeniach mieszkalnych i lokalu użytkowym klepka i lastrico w kuchniach i łazienkach. Schody lastrico. W piwnicach gładź betonowa. Mieszkania i klatki schodowe tynkowane. Piwnice bielone. Z zewnątrz budynek tynkowany. Rynny, rury spustowe i opierzenia z blachy ocynkowanej.
Budynek wyposażony jest w następujące instalacje: centralnego ogrzewania zdalaczynną, wodociągową, kanalizacyjną, gazową, energii elektrycznej, telefoniczną, telewizji kablowej i domofonową.

Charakterystyka liczbowa budynku:

Kubatura budynku 4340 m3
Powierzchnia zabudowy 198,8 m2
Liczba mieszkań 12
Powierzchnia użytkowa lokali 660,3 m2
Powierzchnia pomieszczeń przynależnych 65,7 m2
Powierzchnia wspólna 286,8 m2
Powierzchnia netto budynku 1012,8 m2

Galeria zdjęć:

(C) 2009-2021 by LT Media Net sp z o.o.