Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Budynki

Głogowska 107, 109

Rok budowy: 1960
Mieszkania: 44

Opis konstrukcji i wykończenia budynku:

Budynek mieszkalny 8-cio kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony. Posiada 2 klatki schodowe oraz garaże wbudowane.
Z racji zlokalizowania na skarpie, od strony podwórza piwnice są na poziomie gruntu, co umożliwia wjazd do garaży oraz wejście do klatek schodowych i pomieszczeń gospodarczych. Budynek wyposażony jest w dwa dźwigi osobowe.
Ławy fundamentowe żelbetowe. Mury piwnic betonowe. Ściany nadziemia z cegły ceramicznej. Stropy Ackermana. Stropodach płaski jednospadowy – w części wyższej płyty żelbetowe oparte na  ściankach ażurowych, w części niższej wypełnienie żużlobetonem ze spadkiem. Pokrycie dachu papą. Klatki schodowe żelbetowe.
Wykończenie wewnętrzne: tynki cementowo-wapienne, w łazienkach glazura. Stolarka okienna i drzwiowa typowa drewniana – częściowo indywidualna stalowa. Posadzki w pomieszczeniach mieszkalnych terrakota i klepka, na klatce schodowej lastrico. W piwnicach gładź betonowa.
Budynek wyposażony jest w następujące instalacje: centralnego ogrzewania zdalaczynną, wodociągową, kanalizacyjną, gazową, energii elektrycznej, telefoniczną, telewizji kablowej i domofonową, oraz w 2 dźwigi osobowe.

Charakterystyka liczbowa budynku:

Kubatura budynku 12539,0 m3
Powierzchnia zabudowy 635,2 m2
Liczba mieszkań 44
Powierzchnia użytkowa lokali 2310,4 m2
Powierzchnia pomieszczeń przynależnych 187,6 m2
Powierzchnia wspólna 509,6 m2
Powierzchnia netto budynku 3007,6 m2

Galeria zdjęć:(C) 2009-2021 by LT Media Net sp z o.o.